SON DAKİKA: GAZİANTEP DERNEKLER KONFEDERASYONUNDAN BİN AİLEYE GIDA DESTEĞİ!

SON DAKİKA: GAZİANTEP DERNEKLER KONFEDERASYONUNDAN BİN AİLEYE GIDA DESTEĞİ!

Türkiye Gaziantep Dernekler Konfederasyon Başkanı Hasan Özaygut, ihtiyaç sahibi bin aileye gıda desteği yapılacağının müjdesini verdi.

 

 Gerçekleştirecekleri yardımlara ilişkin konuşan Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Başkanı Hasan Özaygut, "Ülkemizin içerisinde bulunduğu olumsuz salgın vakası nedeniyle devletimizin almış olduğu veya alacağı önlemlere uyarak topluma ve sevdiklerimize karşı sorumluluklarımızin bilinci ile evde kalıyoruz. Inşallah yakın zamanda bu olumsuz durumdan milletçe kurtulacağız" dedi.
 
"MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ"
 
Özaygut, yardımların bölge başkanlıkları sayesinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacağını belirterek, "Bu vesile ile ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere, yardımın zamanı olmaz ilkesi ile bin ailemize gıda yardımı yapmak için yönetimimizle karar almış bulunmaktayız. Yardımlar bölge başkanlıkları koordinesi ile ihtiyaç sahibi ailelere yarından itibaren dağıtılmaya  başlayacaktır. Bu zor zamanda Gaziantep Dernekler Konfederasyonu olarak milletimizin ve devletimizin yanındayız" şeklinde konuştu.
24.03.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin