DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KAYA'DAN BAŞKAN EMEKTAR'A ZİYARET

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KAYA'DAN BAŞKAN EMEKTAR'A ZİYARET

DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya ve partisinin il yönetim kurulu üyeleri Çağdaş Gazeteciler Derneği Şube Başkanı Aslı Emektar'ı ziyaret etti.

 İl Başkanı Kaya, ziyarette yaptığı açıklamalarda partilerinin kuruluşunun sağlam zemine oturduğuna dikkat çekerek, "Heyet olarak Temmuz ayının başlarında atandık. Atanmamızın ardından bugüne kadar 3 binin üzerinde sadece yönetim kademelerinde görev almak isteyen hemşerilerimiz oldu. Biz bilfiil 90 günlük evrede haftanın 6 günü, müthiş bir gayret içerisinde, kurucu heyet üyelerimizle birlikte pandemi koşulları el verdiği müddetçe bir araya geldik. Yönetim kademelerinde görev alma taleplerinin bir kısmını yerine getirebildik. Diğer talipli olan vatandaşlarımız da komisyonlarımızda teşekkül ediyor. Hiçbir arkadaşımızı görevsiz bırakmayız.

Kapsayıcı bir siyaset anlayışımız var. Toplumun tamamını kapsayan, siyasi parti ayrımı yapmaksızın, tüm fikirler, devletimiz, bayrağımız, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ile barışık tüm fikirlere açığız. Terörize olmamış her türlü fikre kapımız sonuna kadar açık. Bu çerçevede de kucaklayıcı siyaset anlayışı güdüyoruz. Bunun öneklerini de zaten yönetim kademelerimizde rahatlıkla görebilirsiniz. Toplumun tüm renkleri aramızda, o ahengi sağladık. Gaziantep siyasetinde özlenen bir tarzı, siyaset anlayışını ekip olarak icra ediyoruz" dedi.

22.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin