“15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN YIL DÖNÜMÜNDE  YİNE MEYDANLARDA OLACAĞIZ”

“15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN YIL DÖNÜMÜNDE YİNE MEYDANLARDA OLACAĞIZ”

MKYK Üyesi BBP İl Başkanı İhsan Kaya, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da gerçekleşen hain darbe girişiminin yıldönümünde düzenlenecek etkinliklere tam kadro katılacaklarını belirterek, “Geçen yıl darbe girişimi yaşandığı gece ve sonrasında nasıl bir ve berabersek, bu hain darbe girişiminin yıl dönümünde de milletimizle birlikte meydanlarda olacağız” dedi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı MKYK Üyesi İhsan Kaya, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde, partilileri ile birlikte meydanları doldurduklarını hatırlatarak, darbe girişiminin ilk yıl dönümünde düzenlenecek etkinliklere de tam kadro katılacaklarını belirtti.

 Kaya; “ 15 Temmuz gecesi 248 vatandaşımızın şehit olmasına neden olan hain darbe girişiminde, tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep’te de milletimiz darbeyi püskürttü. 15 Temmuz gecesi ve sonrasında tutulan nöbetlere tam kadro katılan partililerimiz, birlik ve beraberlik olgusuyla, vatanına, toprağına, bayrağına sahip çıkmak için meydanlardaydı. Her gece meydanlarda tutulan nöbetlerde de partililerimiz, hep ön saflardaydı. O kara gecenin yıl dönümünde başta Valimiz Ali Yerlikaya önderliğinde düzenlenecek etkinliklere ve nöbete partililerimizle birlikte tam kadro katılacağız. Dik duruşumuzu hain girişimin yıl dönümünde de vatanı bölmek isteyenlere göstereceğiz” şeklinde konuştu.

“BÜTÜN ÖRGÜTLERLE MÜCADELE EDİYORUZ”

Vatanın bütünlüğünü bozmak isteyen bütün terör örgütlerine karşı mücadele edildiğini de vurgulayan Kaya, “ Sadece FETÖ değil, bütün terör örgütlerine karşı mücadele ediyor, o örgütlerin karşısında bir duvar gibi dik ve sağlam duruyoruz. Adı her ne olursa olsun örgütlerin, bizim topraklarımızdan bir karış pay alamayacağını 15 Temmuz gecesi gösterdik, göstereceğiz” ifadelerine yer verdi. 

11.07.2017 (Nevre SARAÇ)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin