2019’UN AYAK SESLERİ

2019’UN AYAK SESLERİ

Ak Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Mart ayı Toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, “Üzerimizdeki yük, sorumluluk arttı. Bu sorumluluğu, yükü hep beraber teşkilat olarak inşallah sırtlayacağız. 2019 geliyor, 2019’un ayak sesleri gümbür gümbür geliyor” dedi.

AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Mart ayı Toplantısı Şehitkamil Kongre ve Kültür Merkezi’nde, AK Parti Gaziantep Koordinatör Vekili Mahmut Sami Mallı, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri; Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Canan Candemir Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci ve partililerin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, “Kongremizde Genel Başkanımız çıtayı koydu; ‘Gaziantep layık olduğu yerde değil’ dedi. Yüzde 62,5 oyumuz var, Cumhurbaşkanımız bizi ilk 10’da görmek istiyor. 2019’da inşallah Gaziantep layık olduğu yere gelecek. Üzerimizdeki yük, sorumluluk arttı. Bu sorumluluğu, yükü hep beraber teşkilat olarak inşallah sırtlayacağız. 2019 geliyor, 2019’un ayak sesleri gümbür gümbür geliyor. Teşkilat olarak bizim görevimiz; 2019’da önümüze konan tüm sandıklarda AK Partimizin oylarını gümbür gümbür patlatmak. Kongremizde Genel Başkanımız çıtayı koydu; ‘Gaziantep layık olduğu yerde değil’ dedi. Yüzde 62,5 oyumuz var, Cumhurbaşkanımız bizi ilk 10’da görmek istiyor” şeklinde konuştu.

SIKILMADIK EL KALMAYACAK

 Özkeçeci, görevlerinin ve sorumluluklarının bilincinde olduklarını kaydederek, “Bize düşen görev; dokunmadık görev bırakmamak, sıkılmadık el bırakmamak. Siyaset gönül kazanmayı emrediyor, bizler de bütün gönülleri kazanmak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın bizler için vermiş olduğu direktif bizim için emirdir. Bu emri de yerine getirmek tüm teşkilatların ve bizim boynumuzun borcu. 2019’da inşallah Gaziantep layık olduğu yere gelecek. Bu görev hepimizin. Tüm ilçelerimizin kongreleri bitti, sadece bu ayın 24’ünde Başbakanımızın katılımıyla gençlik kolu kongremiz var, burada bize düşen görev; Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılamak. O salon Gaziantep’e yakışır şekilde gümbür gümbür dolacak. Allah yolumuzu açık etsin, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın. Bu teşkilat göreve hazır, 2019’a, 2023’e bu teşkilat hazır. Biz burada rahat bir kongre yapalım diye Afrin’de görev yapan tüm Mehmetçiklerimize dua edelim. Bir tane sivilin burnu kanamasın diye titizlikle Mehmetçiklerimiz mücadele ediyor. Bizler kahramanlarımız için dualarımızı eksik etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın direktifleriyle hedef Afrin, Afrin şu anda çember altında. Amacımız hain yapılanmaya meydan okumak” ifadelerine yer verdi.

‘BİZ GAZİANTEP’İZ’

 2019 seçimlerine giden yolda sürenin daraldığını vurgulayan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer; “Çok önemli bir zaman dilimine giriyoruz, mahalli seçimlere 1 sene yerel seçimlere de 1 senenin üzerinde bir zaman kaldı. Bu süreçte teşkilatlarımıza çok büyük ve önemli görevler düşüyor. Her seçim öncesinde olduğu gibi bu seçimlerde de hem partimize hem şehrimize yakışır bir şekilde bıraktığımız yerden yolumuza devam edeceğiz. Danışma meclisimizde sizleri dinlemek çok daha önemli. benim gençlerden bir ricam var; ilçe milliyetçiliğini bırakalım biz Gaziantep’iz. Bizim sizden ricamız Gaziantep’i öne çıkarın” şeklinde konuştu.

‘HEDEFE BİRLİKTE İLERLEYECEĞİZ’

 

AK Parti Gaziantep Koordinatör Vekili Mahmut Sami Mallı ise toplantıda yaptığı konuşmada,  “Bu bizim için çok önemli bir sürecin başlangıcını işaret ediyor. Seçime doğru durmadan, dinlenmeden çalışmalıyız. Birlikte hareket ederek hedefe ilerleyeceğiz. Siyasi tarihimiz açısından önümüzdeki seçimler çok önemli, basın cımbızla cümlelerimizi ve hatta kelimelerimizi seçiyor bu yüzden vatandaşlar ve kamuoyu önündeki konuşmalarımıza çok dikkat etmeliyiz. Genel merkezimiz yeni bir karar aldı ve Cumhur ittifakı kuruldu bize düşen bunu sahiplenmek ve desteklemek çünkü fitne odakları sürekli olarak şer çıkarmakla, bizimle uğraşıyor buna fırsat vermemek gerekiyor. Neredeyse bütün dünya karşımıza dikilmiş zulüm etmekte. Suriyeli mültecilerin geri dönüşünü sağlamak ve sınır güvenliğimizi korumak için Zeytin Dalı Barış Harekatını düzenledik. Şu an kurtarılmış mahallelere geri dönen Suriyeli sayısı 500 bini aştı. Bunu fırsat bilip Cumhurbaşkanımıza ve cephedeki kahraman askerlerimize türlü iftiralarla saldırıyorlar. Artık Türkiye sadece bölgesinde değil dünyada takip edilen bir ülke haline geldi. Hep birlikte hareket etmek zorundayız” ifadelerini kaydetti.

‘GAZİANTEP BÖLGENİN YÜKSELEN YILDIZI’

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin; “Yeni bir kapı açtık; geldiğimiz yeri sürdürebilir kılmak ve başarıyı taçlandırmak için yeni bir döneme geçtik. Reisimiz geldiğinde çok önemli bir mesaj verdi; Gaziantep’in ne kadar önemli bir il olduğunu, herhangi bir il olmadığını, Gaziantep’in baş veren fakat baş eğmeyen, yük alan yük vermeyen bir şehir olduğunu söyledi. Verdiği mesajlardan en önemlisi ise; ‘biz Gaziantep’le kader birliği yaptık, Gaziantep sınırın bütün yükünü, ülkenin bütün yükünü bir ensar ruhuyla kucaklıyor’ dedi. AK Parti döneminde Gaziantep’e yapılan yatırımların 24 katrilyon olduğunu söyledi. Yerel yönetimler olarak ben ve arkadaşlarım, bütün belediye başkanlarımızdan Allah razı olsun.  Teşkilatımız sayesinde Gaziantep bölgenin yükselen yıldızıdır, parlayan güneşidir. Bunun en büyük mimarı sizlersiniz, Recep Tayyip Erdoğan’dır, AK Parti’dir.  2019’a giderken sizler bizim gönül elçilerimizsiniz; elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız. Yola çıkarken Cumhurbaşkanımız; bizim medyamız yok dedi. Birileri para para derken Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği şey teşkilattı. Dibimizde savaş var biz şehrin 2023, 2071 vizyonunu konuşuyoruz” dedi. 

 

11.03.2018 (Nevre SARAÇ)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin