ADAYLARDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

ADAYLARDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. AK Parti’nin Gaziantep milletvekili adayı olan 14 kişi tek tek vatandaşlara ve partililere tanıtıldı. Salonu dolduran partililer, bazı adayların ismi okunduğunda dakikalarca alkışladı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Şehitkamil Kongre Merkezi’nde partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Gaziantep’i mecliste temsil etmeye hazırlanan 14 vekil adayı Türkiye’yi gelecek hedeflerine ulaştırmak istedikleri belirtti. Adaylar, hazırlanan tanıtım videosunda kendilerini tanıttı, vatandaşlardan oy istedi.

ABDÜLHAMİT GÜL

Gaziantep’te AK Parti listesinin ilk sırasında yer alan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK Parti teşkilatlarının Güçlü Türkiye için çalışmaya devam edeceğini söyledi. Aday olarak vatandaşlara seslenen Gül, ‘Yaparsa AK Parti Yapar, Vakit Türkiye Vakti’ dedi.

AHMET UZER

Gaziantep’te AK Parti listesinde 2.sırada yer alan Ahmet Uzer, İl başkanlığı yaptığı dönemleri hatırlattı. Uzer, AK Parti’nin Gaziantep ve Türkiye için büyük projelere imza atacağını kaydetti.

MEHMET ERDOĞAN

Gaziantep’te AK Parti listesinde 3.sırada yer alan Mehmet Erdoğan, 3 dönem kuralına takılmayıp başarılı çalışmalarının devamı için tekrar aday gösterildi. Milletvekilliği yaptığı dönemlerde birçok komisyonda yer aldığını açıklayan Mehmet Erdoğan, yeni hükümet sisteminde AK Parti teşkilatlarıyla ülkenin geleceği için çalışacağını belirtti.

NEJAT KOÇER

Gaziantep’te AK Parti listesinde 4.sırada yer alan Nejat Koçer, Gaziantep Sanayi Odası başkanlığı yaptığı dönemi hatırlattı. Koçer, Gaziantep’i geleceğe taşıyacak olan ekonomi, sanayi ve ticaret için çalışacağını belirtti.

DERYA BAKBAK

Gaziantep’te AK Parti listesinde 5.sırada yer alan Derya Bakbak’ın, ismi okunduğunda salondan dakikalarca alkış aldı. ‘Mütevazi vekilimiz Derya Bakbak, Gaziantep’in vekili Derya Bacımız’ pankartları eşliğinde tanıtımı yapılan Derya Bakbak, Gaziantep için birçok projeye imza attığını belirtti. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı görevini hatırlatan Bakbak, birçok yeni projeye imza atacağını kaydetti.

ALİ ŞAHİN

Gaziantep’te AK Parti listesinde 6. sırada yer alan Ali Şahin, AB Bakan Yardımcılığı dönemini hatırlatarak her zaman Gaziantepliler ile birlikte yürüdüğünü belirtti. Şahin, Gaziantep’i temsil etmekten gurur duyduğunu söyledi.

MÜSLÜM YÜKSEL

Gaziantep’te AK Parti listesinde 7. sırasında yer alan Müslüm Yüksel, Babası Rahmetli Abdulkadir Yüksel’in izinden gideceğini belirterek eğitimine devam ettiğini açıkladı.

MEHMET SAİT KİRAZOĞLU

Gaziantep’te AK Parti listesinde 8. sırada yer alan Mehmet Sait Kirazoğlu, Siyasal Bilimler Fakültesi mezunu olduğunu ve uzun süre Başbakanlıkta görev yaptığını belirtti. Kirazoğlu, listede yer alan yol arkadaşlarıyla birlikte güçlü Türkiye için çalışacaklarını belirtti.

YAŞAR ATILGAN

Gaziantep’te AK Parti listesinde 9. sırada yer alan Yaşar Atılgan, uzun süredir siyasetin içerisinde yer aldığını belirtti. Atılgan Gaziantep’ten milletvekili adayı olarak partililerden ve vatandaşlardan oy talep etti.

SERPİL KAVRAK

Gaziantep’te AK Parti listesinde 10.sırada yer alan Serpil Kavrak, partide önemli görevlerde bulunduğunu açıkladı. Kavrak, seçimlerde de el ele omuz omuza vatandaşla birlikte yürüyeceğini belirtti.

İHSAN KAYA

Gaziantep’te AK Parti listesinde 11.sırada yer alan İhsan Kaya, adaylık tanıtımını yapacağı sürede Büyük Birlik Partisi İl ve İlçe teşkilatları ile Alperen Ocakları üyeleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Kaya, Büyük Birlik Partisi’nin Cumhur İttifakı adayı olarak Siyonistlere, faşistlere ve emperyalistlere karşı devletin yanında olduklarını bir kez daha yineledi. Büyük Birlik Partililerden, spor camiasından ve vatandaşlardan oy beklediğini açıklayan Kaya, saflarının belli olduğunu belirtti.

HATİCE MERVE TATAR

Gaziantep’te AK Parti listesinde 12.sırada yer alan Hatice Merve Tatar, gençlik kolları ve il yönetiminde yaptığı görevleri hatırlattı. AK Parti Gaziantep’in genç adaylarından olan Tatar, 24 Haziran seçimlerinde aday olmanın onur verici olduğunu belirtti.

MUHAMMED MELAZ AKTOĞ

Gaziantep’te AK Parti listesinde 13.sırada yer alan Muhammed Melaz Aktoğ, partilerinin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşması için canla başla çalışacağını belirtti. Konuşmasında kardeşlik vurgusu yapan Aktoğ, büyük Türkiye ideali için siyaseti seçtiğini açıkaldı.

MAHMUT BURAK KIZILELMA

Gaziantep’te AK Parti listesinde 14.sırada yer alan Mahmut Burak Kızılelma, AK Parti’nin genç adaylarından olduğunu belirterek, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

 

 

27.05.2018 (Nevre SARAÇ)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin