AFRİN’E DÜĞÜNE GİDEN YİĞİTLERE ÜCRETSİZ DAMAT TIRAŞI

AFRİN’E DÜĞÜNE GİDEN YİĞİTLERE ÜCRETSİZ DAMAT TIRAŞI

Gaziantep’te erkek kuaförlüğü yapan Mehmetcan Kaplan, Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için asker ve şehit yakınlarını ücretsiz tıraş ediyor. Kaplan, harekat yerine düğüne gittiklerini söyleyen askerlere damat tıraşı yaptığını ifade etti.

  Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi İbrahimli Mahallesi'nde erkek kuaförü olan Mehmetcan Kaplan, Afrin'de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla asker, gazi ve şehit yakınlarını ücretsiz tıraş ediyor. Dükkanına astığı pankart ile kampanyayı duyuran Kaplan, harekatı düğün olarak niteleyen askerler için özel damat tıraşı yaptığını kaydetti. Kaplan, “Biz askerlerimize asker tıraşı yapmıyoruz, onlara damat tıraşı yapıyoruz. Zeytin Dalı Harekatı'na katılan bir askerimize nereye gidiyorsunuz sorusuna düğüne gidiyoruz cevabını vermişti. Evet onlar düğüne gidiyor. Biz de onlara damat tıraşı yapıyoruz. İnşallah Mehmetçiğimiz zaferle dönecek” diye konuştu.

  Herkesi Mehmetçiğe imkanı ölçüsünde destek olmaya çağıran Kaplan, "Askerlerimiz bizim için canını hiçe sayıyor. Bizim onlara borcumuz var. Gelen şehit haberleri bizi çok etkiliyor. Ben de bu şekilde bir nebze de olsa onların yanında olduğumu hissettirmek istedim. Biz onların borcunu parayla ödeyemeyiz. Herkes elinden geldiği kadar onların yüzünü güldürmesi lazım” dedi.

6.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin