AK PARTİ’DE NURDAĞI VE ISLAHİYE TAMAM

AK PARTİ’DE NURDAĞI VE ISLAHİYE TAMAM

AK Parti Gaziantep teşkilatı, Nurdağı ve İslahiye ilçe kongrelerini gerçekleştirdi. İslahiye’de mevcut ilçe başkanı Mehmet Aslan 333 oy ile, Nurdağı’nda mevcut ilçe başkanı Ramazan Analık 134 oy ile yeniden başkan seçildiler.

AK Parti Gaziantep teşkilatı ilçe kongrelerini sürdürüyor. Hafta sonu yapılan Nurdağı ve İslahiye ilçe kongreleri ile birlikte tek aday olan mevcut başkanlarla devam kararı alındı. İslahiye ilçesinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen İslahiye ilçe kongresinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından mesajlar okundu, konuşmalar gerçekleştirildi. Okunan mesajların ve yapılan konuşmaların ardından delegeler oy kullandı. Yapılan seçimde mevcut başkan Mehmet Aslan 333 oy, rakibi Ali Göl ise 52 oy aldı. Mevcut başkan Mehmet Aslan yeniden AK Parti İslahiye İlçe Başkanı seçildi.

MEVCUT BAŞKANLAR YENİDEN SEÇİLDİ

Nurdağı Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen Nurdağı ilçe kongresinde ise tek aday olan mevcut İlçe Başkanı Ramazan Analık, 134 delegenin oyuyla yeniden başkan seçildi. Kongrelere AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak, Nejat Koçer, Müslüm Yüksel, Ahmet Uzer, AK Parti İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, çok sayıda partili katıldı. (ASLI EMEKTAR)

13.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin