Bahçeşehir Koleji Öğrencilerini Geleceğe Uğurladı

Bahçeşehir Koleji Öğrencilerini Geleceğe Uğurladı

Gaziantep Bahçeşehir Koleji 2017-2018 eğitim öğretim yılını 8. Ve 12. sınıfların muhteşem Kep Atma Töreni'yle uğurladı. Gaziantep Bahçeşehir Koleji duygu dolu ve bir o kadar da gururlu bir gece yaşadı ve yaşattı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü E. Şeyma TANRIÖVER, “Bahçeşehir Kolejleri’nde dünya standartlarında aldığınız mükemmel eğitim kalitesiyle eğitim hayatlarının bir üst kademesine uğurladığımız gençlerimiz için bir aradayız. Gururluyuz.

  Gururluyuz çünkü ebeveyn olarak sizler ;öğretmenleri ,yol göstericileri olarak bizler ülkemiz için yenilikçi, Topluma Değer Katan, Farkındalığı yüksek bireyler yetiştirdik. Zekanın gerçek göstergesi “BİLGİ” değil “HAYAL GÜCÜDÜR” bu yüzden hayal edin kendinize inanın, araştırın, her daim hedefleriniz olsun. 

  Sürdürülebilir bir marka olan Bahçeşehir Koleji ;ülkemizin şartları ve ihtiyaçlarını iyi tahlil ediyor başarılı eğitim modelleri ile sizleri değişen dünyada değişimi yönetebilecek bireyler olarak yetiştirmektedir..

“Bahçeşehir her daim yanınızda, umudumuz sizde” cümleleriyle sözlerini noktalayan TANRIÖVER öğrencilerimizle aynı heyecanı yaşadığını belirtti..

Lise Müdürü Aydın TURAN; “Sayın velilerimiz emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı bizler kendinden emin ne istediğini bilen hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, yenilikçi, yaşamı seven sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum” diyerek yaşadığı gururu velilerimiz ile paylaştı.

Öğrencilerimiz  bayrak ve flamalarını teslim etmesi ile devam eden törende okul birincilerine plaket ve hediyeleri takdim edildi. Öğrenciler alkışlar eşliğinde keplerini fırlatarak mezun olmanın heyecanını yaşarken törene katılan ailelerin duygulu anlar yaşadığı görüldü. Gece boyunca doyasıya eğlenen Öğrenciler ve veliler törenin ardından kokteyle katıldılar.

15.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin