BAŞKAN KONUKOĞLU ŞAMPİYONUN BAŞINDA!

BAŞKAN KONUKOĞLU ŞAMPİYONUN BAŞINDA!

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Genel Kurulu Gazişehir Gaziantep Kulüp Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Adil Sani Konukoğlu’nun başkanlığında yeni yönetim kurulu belirlendi. Başkan Konukoğlu, “Üzerimize düşen bu görevi belli bir dönem için yeniden üstlenmeye razı olduk. Bundan sonra da hep birlikte yeni bir dönemi geçireceğiz. Bugün bizleri yürüdüğümüz yolda yalnız bırakmayan Gaziantep halkına da çok teşekkür ederim” dedi.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Genel Kurulu, yönetim kurulunun katılımıyla gerçekleşti. Başkanlığını sürdüren Adil Sani Konukoğlu Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, “Üzerimize düşen bu görevi belli bir dönem için yeniden üstlenmeye razı olduk. Bundan sonra da hep birlikte yeni bir dönemi geçireceğiz. Bugün bizleri yürüdüğümüz yolda yalnız bırakmayan Gaziantep halkına da çok teşekkür ederim. Bundan sonra çok daha kalıcı, şehrin her zaman Süper Lig’de temsil edecek bir kadronun oluşması için şampiyonluğu kutladığımız günün ertesinde mesaiye başladık. Zaman zaman basında farklı isimler çıkıyor, ama bizden duyulmayan bizim transfer komitemizin onayını almadan haber yapmayalım. Yanlış anlaşılmalara neden oluyor. Yol haritamıza baktığımız zaman da delegelerimizin teveccühü ile şirketleşme konusunda iznimizi aldık. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nün bundan sonra Süper Lig’de kalıcı olabilmesi için sürekli gelir sağlayabilmesi için ve hiç kimseye ihtiyacı olmadan iyi bir yönetim çerçevesi içerisinde sürdürülebilir bir kulüp haline getirilebilmesi lazım. Bu şampiyonluk bu şehre helali hoş olsun. Ben bir söz vermiştim sözümü yerine getirdim. Diğer bir sözüm de burayı profesyonel bir şekle dönüştürmeden bu işin peşini bırakmayacağım ve hiçbir zaman bu kulübün üzerinden elimizi ekip olarak çekmeyeceğiz. Bu şehir her şeye layık, bu şehri seviyorum. Bu şehir inşallah Süper Lig’de çok daha güzel yerlere gelecek. Ben buna inanıyorum. Yeter ki birlik olalım, dirlik olalım hep beraber, el ele bu takıma sahip çıkalım. Yalnızca bu takıma değil, Gaziantep’teki bütün takımlara sahip çıkalım. Gelin hep beraber bu ülkenin Brezilyası olalım. Bütün dünyaya, bütün ülkeye, bütün liglere buradan futbolcu transfer edelim, çünkü biz bunu başarabiliriz. Bundan sonra da altyapıdaki futbolcuları takip edeceğim. Onların bu ülkeye kazanımı için onlarla beraber çalışma yapacağım” ifadelerine yer verdi.

GAZİŞEHİR’İN YENİ YÖNETİMİ

  Adil Sani Konukoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise; Mustafa Topçuoğlu, Haluk Kalyoncu, Murat Güneri, Tuncay Yıldırım, Mehmet Akıncı, Settar Konukoğlu, Adnan Ünverdi, Erhan Özmen, Mesut Çakmak, Gökhan Çeliktürk, Hülya Akkaya, Ayşen Ahi, Fikret Kileci, Ömer Küsbeoğlu, Alpaslan Özgüçlü, Aydın Erbay, Cevdet Akınal, Fahrettin Kaplan, Filiz Evran, Hakan Aslansoy, Halit Acar, Hanifi Şireci, Cihan Koçer, Mehmet Ali Şimşek, Müslüm Özmen, Ömer Şahin, Sedat Özdinç, Selami Memiş ve Yusuf Ziya Demsoy isimlerinden oluştu. (ASLI EMEKTAR)

10.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin