BAŞKANLAR SAHADA

BAŞKANLAR SAHADA

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu birlikte sahaya indi, vatandaşı dinledi. Projelerini anlatan başkanlar, vatandaşların önerilerine de kulak kabarttı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Karagöz, Suburcu ve Eski Saray Caddesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Sadece seçim zamanlarında değil her zaman vatandaşın kapısını çalan, esnafın derdini dinleyen başkanlar yapılması planlanan restorasyon çalışmaları için fikir alışverişinde de bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, saha çalışmasında yaptığı açıklamada “Turizm alanında daha fazla insanın kentimize gelerek medeniyeti, antik kentleri ve şehrin merkezindeki kültür yolunu görmelerini istiyoruz. Şahinbey ve Şehitkamil Belediyelerimizle birlikte kentteki gürültü kirliliğini aşmak istiyoruz” dedi.

 CEPHELER DÜZENLENECEK

 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yapılan ziyaretlerde vatandaşların görüşlerinin de alındığını aktararak, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte sahada çalışıyoruz, vatandaşlarımızı dinliyoruz. Gaziantep bir tarih, kültür ve sanayi şehri. Birçok özelliği bir arada barındırıyor. Son yıllarda turist ziyaretlerimiz arttı ve daha da artacak. Turistler ve vatandaşlarımız için caddelerdeki kaldırımlarımızı, cephelerin düzenlenmesini gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu. (TÜLAY KARA)

 

7.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin