BBP LİDERİ DESTİCİ'DEN ÖCALAN ÇIKIŞI! APO İLE GÖRÜŞME CUMHUR İTTİFAKI'NA BİR TUZAK!

BBP LİDERİ DESTİCİ'DEN ÖCALAN ÇIKIŞI! APO İLE GÖRÜŞME CUMHUR İTTİFAKI'NA BİR TUZAK!

BBP lideri Mustafa Destici, teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla görüşmesini eleştirerek, bunun İstanbul seçimleri için Cumhur İttifakı'na kurulmuş bir 'tuzak' olduğunu iddia etti.

Cumhur İttifakı'nda yer alan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla görüşmesini eleştirdi. Destici, bunun İstanbul seçimleri özelinde Cumhur İttifakı'na kurulmuş bir tuzak olduğunu ve buradan bir oy beklentisi olamayacağını iddia etti.

Apo'nun avukatlarıyla yaptığı görüşmeyi doğru bulmadığımızı ve kaygılarımızı sayın Cumhurbaşkanı'na ifade ettik. Bunun ötesinde de bir takım çevreler yapılan görüşmenin İstanbul seçimleri ile ilgili olduğunu dile getiriyor. HDP ya da Kürt kardeşlerimizin oyları için yapıldığını iddia ediyor. Bunu ben daha çok tehlikeli buluyorum. Kürt kardeşlerimizin oylarını alabilmek için teröristbaşı ile görüşülmeye gerek yoktur.

İstanbul seçimleri özelinde bunun ben Cumhur İttifakı'na yapılan bir tuzak olduğunu düşünüyorum. Buradan bir oy geleceğini düşünmüyorum. Tam tersi bir etki yapabilir.
Görüşmeyi bir tarafa bırakın Apo'nun idam edilmesi gerekiyordu. Bizim, teröristler ve sapıklar için Meclis'e sunduğumuz bir idam teklifimiz var.

 
 
 
23.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin