CEMİYETLERDEN DÜNYAGÖZ İLE DEV PROTOL

CEMİYETLERDEN DÜNYAGÖZ İLE DEV PROTOL

Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti, Çağdaş Gazeteciler Derneği, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği, Anadolu Basın Yayın Birliği; geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki 23. hastanesini Gaziantep’te faaliyete geçiren Dünyagöz Hastanesi ile dev bir sağlık protokolu imzaladı.

Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan, Çağdaş Gazeteciler Derneği Şube Başkanı Aslı Emektar, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Şube Başkanı Mustafa Öztürk, Anadolu Basın Yayın Birliği Şube Başkanı İlhami Boynukısa ile Dünyagöz Hastanesi Müdürü Ayhan Atılmaz arasında sağlık protokolü imzaladı. Protokol imzalanan cemiyet ve dernek üyeleri, Dünya’ daki ve Türkiye’deki bütün Dünyagöz Hastaneleri’ nden yüzde 25 oranında indirimle yararlanabilecek.

İLK MUAYENE BAŞKANLARA

 

Cemiyet ve hastane arasında protokolün imzalanmasının ardından Hastane Müdürü Ayhan Atılmaz, başkanlara hastaneyi gezdirdi. Hastaneyi gezen başkanlar, protokol sonrası ilk muayeneyi oldu.

SAĞLIK ŞEHİTLERİNİN İSİMLERİ, HASTANEDE YAŞATILIYOR

 

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Dünyagöz Hastanesi’ nde hasta yakını tarafından şehit edilen Dr. Ersin Arslan’ın yanı sıra,  Yılmazer Hastanesi’ nin eski sahibi Rauf Yımazer’in isimleri odalarda yaşatılıyor.

DÜNYAGÖZ  

Dünyagöz Hastanesi, Türkiye’deki 23. hastanesini geçtiğimiz aylarda Gaziantep’te faaliyete geçirdi. Dünyada 5 farklı ülkede ve Türkiye’de 23 hastanesi ile Dünyagöz Hastanesi, hastalarına ışık olmaya devam ediyor. 9 katlı binası ve asansörlü garajı ile hastalarına konfor sağlayan Dünyagöz’ de, engelli hastalar için özel odalar da mevcut. Her odanın özenle dizayn edilmesi, bay bayan abdesthane ve mescitlerinin olması ile otel rahatlığında olan hastane, çalışanlarının ilgisi ve güleryüzü sayesinde hastalarının memnuniyetini sağlıyor.  Ayrıca Dünyagöz’ de doktorların tanıtım bilgilerinde isimlerinin ardından uzmanlık alanları, eğitim ve tecrübelerinin de yer alması, hastaya doktor seçiminde kolaylık sağlıyor.

17.06.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin