Çiğdem Tunç Tiyatrosu Gaziantep polisinin yanında

Çiğdem Tunç Tiyatrosu Gaziantep polisinin yanında

Tiyatro, Sinema ve Televizyon dünyasında yıllardır başarılı işlere imza atan Çiğdem Tunç, profesyonel isimlerin yer aldığı kendi tiyatro ekibi ile ‘ El Deliye Biz Akıllıya Hasret’ oyununu sahnelemek için Gaziantep’e geldi. Tunç, kurduğu mükemmel ekibi ile birlikte sahnelendirdiği oyununu, polisler için ücretsiz oynadı.

Tiyatro, Sinema ve Televizyon dünyasında yıllardır başarılı işlere imza atan Çiğdem Tunç, polisler için özel gösterimi ile sahnelediği oyunu hakkında gazetemize konuştu.

‘POLİSİMİZİN YANINDAYIZ’

Başarılı sanatçı Çiğdem Tunç, Gaziantep’e hayran olduğunu, daha önce de defalarca geldiğini söyledi. Tunç; “ Hayranı olduğum şehir Gaziantep’te, bizler için büyük öneme sahip polislerimizle oyunumuzun özel gösteriminde bir araya geldik. Bizler polisimizin sonuna kadar destekçisiyiz. Sanatçıyız ve sanatımızla polisimizin yanında duruyoruz. Bizleri korumak için uykusuz kalan polislerimizi, oyunumuzla 2 saat mutlu edebilir, güldürebilirsek ne mutlu bizlere” dedi.

 Tunç, 15 Temmuz’un isimsiz kahramanlarına minnet duyduğunu vurgulayarak” 15 Temmuz gecesi polisimizin bizler için gösterdiği emeği, çabayı ülke olarak gördük. Onların özverili davranışlarının bedeli hiçbir şekilde ödenmez. Polislerimizin emeğine sanatımızla karşılık veriyoruz.

 

SINIR KARAKOLLARDAN ÇAĞIRSINLAR, GİDERİZ

Tunç, oyunu ile ‘Anadolu Kadını’ dediği Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile tanışma fırsatı bulduğunu söyledi. Gaziantep’in olumsuz anılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Tunç; “ Polislerimize özel oyun sahnelemek bizler için büyük bir mutluluk. Bu şehrin adını hiçbir şekilde kirletemezler. Gaziantep kent merkezinden değil sınır karakollardan çağırsınlar, gözümüz kapalı gideriz. Bu şehrin polisleri, misafirlerinin de kentteki ev sahiplerinin de güvenliğini en iyi derecede sağlıyor. Bizleri canları pahasına koruyan polisimize, askerimize sanatımızla sonuna kadar destek vereceğiz” şeklinde konuştu.

Ayrıca Tunç, “Gaziantep’e gelmemde büyük emeği geçen kadim dostum Çağdaş Gazeteciler Derneği Şube Başkanı Aslı Emektar’a teşekkür ediyorum. Emektar’ın desteği sayesinde polislerimizle bir araya geldik” ifadelerini kaydetti.

 

EL DELİYE BİZ AKILLIYA HASRET

Sahnelerin başarılı ismi Çiğdem Tunç, kurduğu mükemmel ekibi ile birlikte sahnelendirdiği oyununu, polisler için ücretsiz oynadı. Çiğdem Tunç Tiyatrosu ekibi, Çiğdem Tunç başta olmak üzere, Sema Aras, Özkan Ayalp, Murat Parasayar, Ünal Zorer, Deniz Değirmenci, Onur Sarıaltın, Şebnem Erdener, Aron Buniel ve Alper Çorumluoğlu’ndan oluşan çok değerli bir oyuncu kadrosundan oluşuyor.

25.01.2017 (Nevre SARAÇ)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin