ÇOCUKLARIMIZ ZEHİR TUZAĞINA DÜŞMESİN

ÇOCUKLARIMIZ ZEHİR TUZAĞINA DÜŞMESİN

Gaziantep’te geçtiğimiz hafta başlatılan ‘En İyi Narkotik Polisi: Anne’ projesine MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan’dan destek geldi. Milletvekili Taşdoğan, TBMM kürsüsünden ebeveynlere seslenerek, “Evlatlarımızı bu zehir tuzağından korumak sizin elinizde. Çocuklarınızın hal ve hareketlerini izlemeli, alışkanlıklarının farkına varmak için izlemeli ve kolluk kuvvetlerimizle iletişim halinde olmalısınız” dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, TBMM kürsüsünde yaptığı konuşmada, Gaziantep'te başlatılan En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesine değindi. Milletvekili Taşdoğan, yaptığı açıklamada, "İçişleri Bakanlığımız eliyle başlatılan uyuşturucuyla topyekûn mücadelede annelere yönelik farkındalık ve bilinçlendirme çalışmasının yürütüleceği: “En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesi kapsamında Gazi şehrimizde de çalışmalara başlanmıştır. Bu projeyi geleceğimiz için hayati buluyor ve destekliyoruz.
Çünkü uyuşturucu bağımlıları üzerinde yapılan son araştırmada, bağımlıların yüzde 89,8'inin annesinin ev hanımı olduğu ve bağımlıların 47,5’ inin uyuşturucuyu kendi evlerinde aldığını düşünürsek, bu mücadelede annelerimize önemli bir sorumluluk düşmektedir. Evlatlarımızı bu zehir tuzağından korumak sizin elinizde. Çocuklarınızın hal ve hareketlerini izlemeli, alışkanlıklarının farkına varmak için izlemeli ve kolluk kuvvetlerimizle iletişim halinde olmalısınız. Bu mücadelede başarı ailelerle birlikte sağlanabilir" ifadelerine yer verdi. (NEVRE DUMAN)

22.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin