DEMİRBAŞ’TAN GÖVDE GÖSTERİSİ

DEMİRBAŞ’TAN GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Nizip Belediye Başkan aday adayı Mustafa Demirbaş düzenlediği basın açıklamasında, geçmişte edindiği belediye başkanlığı tecrübesi ile Nizip'i vatandaşlarla birlikte yönetmeye talip olduğunu söyledi. Muhtarlar ve vatandaşlarla birlikte yaptığı açıklamada Demirbaş, “Tek amacım geçmiş dönemden elde ettiğim tecrübeyi bundan sonraki süreçte Nizip'e aktarmak. Nizip için çalışacağız ve belediyeyi tüm Niziplilerle birlikte yöneteceğiz” dedi.

AK Parti Nizip Belediye Başkan aday adayı Mustafa Demirbaş, aday adaylığına ilişkin basın açıklaması düzenledi. Muhtarların ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen basın açıklamasında konuşan Demirbaş, “2004-2009 yılları arasında Tatlıcak Belediye Başkanlığı görevinde bulundum. Belediye başkanlığım sürecinde birçok alanda deneyim kazandım. Muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın teveccühü ile aday adayı olmaya karar verdim. Amacım deneyimlerimi, vatandaşlarımızın ve ilçemizin huzuru için kullanmak. Nizip için çalışacağız ve belediyeyi tüm Niziplilerle birlikte yöneteceğiz” dedi.

VATANDAŞ DEMİRBAŞ’I İSTİYOR

İlçesindeki yaklaşık çok sayıda muhtar ve yüzlerce partilinin desteğinin arkasında olduğunu vurgulayan Demirbaş, “Hayatım boyunca birçok farklı belediyede belediyeciliğe dair tecrübeler edindim. Bu tecrübelerim ışığında reelde ilçemiz adına başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Muhtarlarımızın, ilçe halkımızın ve partililerimizin desteği her an yanımda. Siyasetin içinden gelen biri olarak, halkın teveccühü sayesinde Nizip için çalışmaya talibim. Belediye başkanları milletin efendiliğine değil, hizmetkarlığına talip olmalı. Milletin hizmetkarı olmak herkese nasip olmaz. Belediye başkanı mütevazi olmalı, hiçbir zaman kibir taşımamalı. Seçim bahanesiyle halkla buluşmak değil, her zaman halkın içinde olmalı. Yerel yönetimler seçimi, Türkiye’nin en kritik seçimi olacak. Cumhurbaşkanımızın da ifadesiyle, halkın teveccühü her şeyin üzerinde olmalıdır” şeklinde konuştu. Demirbaş, basın açıklaması sonrasında kendisine destek veren muhtarlar, Nizip halkı ve partililere teşekkür etti. (TÜLAY CANDAR)

 

 

30.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin