DLUX İLE KIŞA SICACIK GİRİN

DLUX İLE KIŞA SICACIK GİRİN

DLUX Panel-Radyatör Şirketi bünyesinde Gaziantep’te bölge satış mağazası olarak faaliyet gösteren Emah Gıda İnşaat ve Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Okan Kısacık, kalitesi ve uygun fiyat avantajıyla adından söz ettiren ürünlerine ilişkin gazetemize konuştu. Kısacık, ürettikleri panellerin kalitesine değinerek, “Türkiye’nin en uygun peteğini satıyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, ürünün kalitesi ve müşterilerle kurduğumuz birebir ilişkimiz bizleri her geçen gün daha da ileriye taşıyor” dedi.

35 yıl önce kurulan Dlux-Panel Radyatör şirketinin Gaziantep’teki bölge satış mağazası 1 yıldır bölgeye hizmet veriyor. DLUX Panel Radyatör Şirketi bünyesinde Gaziantep’te bölge satış mağazası olarak faaliyet gösteren Emah Gıda İnşaat ve Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Okan Kısacık, kentte ve bölgede müşterilerin büyük takdirini topladıklarını kaydederek, “Kocaeli Gebze’de fabrikamızda üretimler gerçekleştiriyoruz. Yurtdışına ihracat yapıyoruz Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki müşterilerimizin bizi daha yakından tanıması ve onlara daha rahat portföy sunabilmek amacıyla fabrika satış mağazamızı Gaziantep’e kurduk. Gaziantep’te mağazamızın açılışını gerçekleştirdikten sonra, yaşanan ekonomik sorunlara rağmen satışlarımızı 2 kat artırdık. Bu durum ürünlerimizin kalitesi ve uygun fiyatla satışa sunulmasından kaynaklanıyor” dedi.

ÜLKENİN EN UYGUN PETEĞİ

Ürünlerin uygun fiyata sunulduğuna dikkat çeken Kısacık, “Türkiye’nin en uygun peteğini satıyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, ürünün kalitesi ve müşterilerle kurduğumuz birebir ilişkimiz bizleri her geçen gün daha da ileriye taşıyor. Ben yönetim kurulu başkanı olarak Mardin, Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman illerinde müşterilerimizi birebir ziyaret ediyorum” ifadelerine yer verdi.

10 YIL GARANTİ SUNULUYOR

Satışa sundukları ürünlerin 39 su kanallı, 25 milim hatveli olduğunu vurgulayan Kısacık, “Standartı 26 su kanallı, 33 milim hatveli ürünlerdir. Biz genelde firma olarak uluslararası çalıştığımız için ülke içi pazarlarına yönelememiştik. Satış mağazamızı açtıktan sonra ürünlerimizin TSE, CE’li olduğunu gören müşterilerimiz, kalitemizi de görmüş oluyor. Bütün firmalar hammaddeyi Ereğli’den alıyor. CCR kalite hammaddeyi kullanıyoruz. Diğer firmalar isimleri olduğu için peteklerin metresini 370’e kadar satan firmalar varken biz 270 TL’ye kadar satıyoruz. İki firma arasında bir tır malzemede 100 bin TL fark oluyor. İnşaat için, doğalgaz için bu 100 bin TL çok büyük bir fark demektir. Ürünlerimizin 10 yıllık garantileri mevcut” dedi.

ISI MUKAVEMETİNİ SAĞLAMAK ÖNEMLİ

Ürettikleri ürünlerin kalitesine ilişkin bilgiler veren Kısacık, açıklamalarını şöyle tamamlandı; “Ürünlerimizin su kanallarının kalınlığı, dış sacının 1 milim olması ısıyı daha çok yaymasını sağlıyor. Diğer firmaların ürünleri tartıda daha ağır geldiği için vatandaşlar yanılgıya düşüyor, daha kaliteli olacağını sanıyor. Fakat yanılıyorlar, ağır ürünün daha kaliteli olacağı algısı yanlış. Isı mukavemetini sağlamak önemli. Konutlarda kullanılan standart PKKP petek başta olmak üzere, boydan boya konvektör kullanımı ile birçok çeşit ürünü müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Çoğu firmada 26 su kanalı vardır, fakat biz 39 su kanalı kullanıyoruz. Ne kadar çok kanal olursa ısı mukavemeti o kadar yüksek olacaktır”. (NEVRE DUMAN)

29.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin