GALMED YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

GALMED YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

Gaziantep Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği 6. Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Genel kurulda yeni yönetim güven güven tazeledi.

2007 Gaziantep Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği (GALMED) 6. Genel kurul toplantısı üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Beyazhan’da gerçekleşen genel kurulda yeni yönetim güven tazeledi. Kuruluşunun 10. Yılını kutlayan GALMED  yıllardan beri kalitesinden ödün vermeden Gaziantep Anadolu Lisesi ile yürüttüğü projelerini açıkladığı toplantıda 10 yıl boyunca okulda bin öğrenciye temas ederek, yemek ve kıyafet yardımlarını üstlendiğini, şehirde bir ilk olan sokak kütüphanesinin okul içine yapımını, mezunlara ait hatıra ormanının kurulmasını, okul içinde bir koltuk da sen al kampanyası ile yaptırdığı 120 kişilik konferans salonu projesini, her yıl düzenlenen 20. ve 21. dönem mezunları plaket ve berat törenleri ve ayrıca her yıl düzenlenen cumhuriyet balosu ile ilgili mezunlarına detaylı bilgiler aktardı. Genel kurulda mezunlardan gelen önerilerden yola çıkarak 2017-2019 döneminde de yönetim kurulu olarak birçok yeniliklere imza atacağını belirtti.

2017-2019 dönemi GALMED Yönetimi şöyle; Başkan Kübra Kayın, Başkan Yardımcısı Tuba Apa, Sayman H. Niyazi Uğurluer, Sekreter Ayşe Kırgız, Üyeler ise M. Tamer Özen, Canan Severoğlu, Ertan Direkçi, Seden Tümer, Ferhat Samlı.  TÜLAY CANDAR

 

6.07.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin