GAPSHOES FUARI ERTELENDİ

GAPSHOES FUARI ERTELENDİ

KORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE OCAK 2021’DE YAPILACAK

Gaziantep’te 31.sinin düzenlenmesi planlanan Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı (GAPSHOES Yaz Fuarı), korona virüs tedbirleri kapsamında ertelendi. Fuarın 26-29 Ocak 2021 tarihinde yapılması planlanıyor.

Gaziantep’te geleneksel hale gele ve bu yıl 31.si düzenlenecek olan Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı (GAPSHOES Yaz Fuarı), korona virüs sebebiyle belirlenen tarihte yapılamayacak. Aralık ayında yapılması planlanan fuar, sıklaştırılan korona virüs önlemlerin sebebiyle Ocak 2021’e ertelendi. Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ayakkabıcılar ve Kunduracılar Odası, KOSGEB, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek olan ve 250 firma ile 750 markanın temsil edileceği fuar, sektör temsilcilerinin talepleri değerlendirile

GSO AÇIKLAMA YAPTI

Orta Doğu Fuar Merkezi'nde 26-29 Ocak 2021'de düzenlenecek olan fuara ilişkin Gaziantep Sanayi Odası, “Cumhurbaşkanlığımız tarafından açıklanan 30.11.2020 tarihli son genelgeye istinaden ve sektör temsilcilerinden gelen talepler doğrultusunda Gapshoes 31. Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Fuarı 26-29 Ocak 2021 tarihine ertelenmiştir” açıklamasında bulundu.

KSIITLAMALARIN SONUCU OLARAK FUAR ERTELENDİ

Gaziantep Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Emin İnce, gazetemize yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımızın dün açıkladığı genelge ve paydaşlarımız, sektör temsilcilerimizle gerçekleştirdiğimiz yakın görüşmeler neticesinde, 9-12 Aralık tarihlerinde Ortadoğu Fuar Merkezinde düzenleyeceğimiz GAPSHOES fuarımızın, yüksek standartlarda gerçekleştirilmesinin, bu şartlarda mümkün olamayacağı görüşüne vardık. Mevcut seyahat kısıtlamalarının da bir sonucu olarak GAPSHOES fuarımızı, 26-29 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenleyeceğiz" dedi. (NEVRE DUMAN)

1.12.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin