GASKİ’DEN İNDİRİM

GASKİ’DEN İNDİRİM

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, kent genelindeki engelli vatandaşlara yüzde 50 indirim uygulayacağını duyurdu. GASKİ Müdürü Hüseyin Sönmezler, “Engelli raporu bulunan vatandaşlarımıza yüzde 50 mesken kalifiyelerinde indirim uyguluyoruz” dedi.

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, gazi ev şehit yakınlarının ardından engelli bireyler için de indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya ilişkin bilgi veren GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, yapığı açıklamada, “Öncellikle bu şehirde yaşayan engelli vatandaşlarımız bizim için çok kıymetliler. Biz de yüzde 40 engelli olduğunu hastanelerimizden aldığı raporlarla bize ispatlayan engelli vatandaşlarımıza yüzde 50 mesken kalifiyelerinde indirim uyguluyoruz. Bu indirime başvuran engelli vatandaşlarımızın indirimden faydalanmalarını sağlayacağız. Şehit yakınlarına ve milli sporcularımıza da yüzde 50 indirim mesken içme suyu tarifesi uygulayacağız” dedi.

ŞEHRİMİZİN SU KALİTESİ GAYET İYİ

Gaziantep’in suyunun kalitesine değinen Sönmezler, “Bugün itibari ile Gaziantep şehir dışında da Kahramanmaraş’ın Çağlayan Cerit ve Helete bölgelerinden memba kalitesinde su getirmektedir. Şehrimizin su kalitesi gayet iyidir. Engelli vatandaşlarımıza elimizden geldiği kadar indirim tarifesi uygulamayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi. (NEVRE DUMAN)

27.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin