GAÜN ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞİYOR

GAÜN ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞİYOR

AK Parti Gaziantep 26. Dönem Milletvekili Şamil Tayyar, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı ziyaret etti. Yaklaşık 4 yıldır üniversite ile iletişimini koparan eski Milletvekili Tayyar, Rektör Özaydın2a düzenlediği ziyaret için, “Şehirle bütünleşme adına sizin burada bulunmanız bizler için önemli bir güvence. İnşallah en kısa zamanda farkı hissettireceğinizi düşünüyorum” dedi.

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’a ziyaret gerçekleştiren AK Parti Gaziantep 26. Dönem Milletvekili Şamil Tayyar, 4 yılın ardından ilk kez kampüse adım attı. Prof. Dr. Ali Gür’ün rektörlüğü sürecinde üniversite ile iletişimini koparan eski Milletvekili Tayyar, rektör olarak atanan Özaydın’a düzenlediği ziyarette, “Bütünleşme adına sizin burada bulunmanız bizler için önemli bir güvence. İnşallah en kısa zamanda farkı hissettireceğinizi düşünüyorum. Yaptığınız atamalarla bu işareti bize verdiniz. Kısa zamanda bunların da devamı gelecektir. Yıllardır akademisyen olarak verdiğiniz hizmeti, yönetici olarak da yeni dönemde Gaziantep’te ve Üniversite’de göreceğimizden şüphem yok. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

ÖNCELİKLİ HEDEF; EĞİTİM, SAĞLIK, LİYAKAT

Eski Milletvekili Tayyar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Özaydın, öncelikli hedeflerinin eğitim, sağlık ve liyakat olduğunu vurgulayarak, Gaziantep için birlikte ve ortak akılla hareket edeceklerini söyledi. Ziyarette; eski milletvekili Tayyar’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Halil Uğur ve Av. Mehmet Hamzaoğlu da yer aldı. (ASLI EMEKTAR)

15.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin