GAZETECİ ÇİFTTEN EN GÜZEL ‘EVET’

GAZETECİ ÇİFTTEN EN GÜZEL ‘EVET’

Gaziantep Doğuş Gazetesi Haber Müdürü Nevre Saraç ile Ekspres Gazetesi Muhabiri Ayhan Duman, Fıstık Park’ta düzenlenen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Çok sayıda şahidin yer aldığı nikahta aileleri, dostları ve meslektaşları genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Evlilik cüzdanını Milletvekili Dr. Derya Bakbak, pozitif ayrımcılık yapmayacağım. Bu evlilik cüzdanını damat ve gelin hanıma her ikisine vereceğim ve yeni çiftlere her iki cihanda da mutluluklar dilerim dedi.

Gaziantep Doğuş Gazetesi Haber Müdürü, Zekiye-Yakup Saraç’ın kızları Nevre ile Ekspres Gazetesi Muhabiri, Bedriye-Halil Duman çiftinin oğulları Ayhan bir ömür birlikteliğe ‘evet’ dedi. Büyükşehir Belediyesi’ne ait Fıstık Park Nikah Alanı’nda yapılan nikaha gazeteci çiftin aileleri, yakınları, sevenleri, dostları ve meslektaşları akın etti. Genç çiftin nikah töreni, korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirildi. 

ŞAHİTLER GÖZ DOLDURDU

Ayhan ve Nevre çiftinin nikah şahitliğini AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Karayılan, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Büyük Birlik Partisi İl Başkan Vekili Orhan Kızılaslan, Çağdaş Gazeteciler Derneği Şube Başkanı Aslı Emektar, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bora Zor, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Emin İnce, CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Coşkun Atalamış, CHP Şahinbey İlçe Başkanı Zeki Gürsel, Gazeteci Furkan Çengel ve Harun Camuzcu yaptı. (TÜLAY KARA)

12.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Nevre kızımıza ve Damadımıza ööööömür boyu bir arada sağlıklı mutluluklar dilerim. Mutluluğunuz daim olsun. İkinizinde gözleri neden öperim. Ali DAT Gazeteci Öğrt.
Ali DAT 14 Eki 2020 09:08:58
Evlenen gazeteci kardrşlerime ömür boyu başarı ve mutluluklar dilerim. Şaban Güloğlu www.sabanguloglu.com
Şaban Güloğlu 13 Eki 2020 11:27:26
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin