GAZİANTEP VOLEYBOL AİLESİ SEZONU AÇTI

GAZİANTEP VOLEYBOL AİLESİ SEZONU AÇTI

2018-2019 sezonu, Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda Gaziantep Merinos Gençlik Spor ile Diyarbakır Peyas Spor takımları arasında oynanan 2.lig bayanlar voleybol maçıyla resmen açılmış oldu.

 

  Yenilenen ve güçlenen kadrosuyla iyi bir hazırlık dönemi geçiren ve sezona 1. lige çıkma parolasıyla başlayan Merinos Gençlik Spor Kulübü 04.11.2018 Pazar günü Kamil Ocak Spor Salonunda rakibi Diyarbakır PEYAS Spor Kulübünü ağırlarken maç öncesinde Türk Voleybol Camiasına hizmet etmiş üç değerli hakeme ve gözlemcilere plaketleri ve hediyeleri takdim edildi.

  Hakemlikte 25 yılını dolduran ve voleybola hakem gözlemcisi olarak devam edecek olan Murat KOZAN’a plaketini ve de hediyesini Gaziantep Voleybol İl Temsilcisi Behzat ŞENÇAY takdim ederken, hakemlikte 25 yıl, hakem gözlemciliğinde ise 20 yılını doldurarak voleybola bir ömür harcayan İbrahim Halil GEREZ’e plaketini ve de hediyesini MHK üyesi Enver ÇİNPOLAT verdi. Gaziantep voleyboluna ve de Türk voleyboluna sayısız hizmetlerde bulunan, halen Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu üyesi olan Enver ÇİNPOLAT’a plaketini ve de hediyesini Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Sorumlusu Serhat POLAT  takdim etti.

  Ödül töreni ve de tüm hazırlıklar sonrası başlayan maçta Merinos Spor Kulübü maçı baştan sona etkili oyunu ile forse ederken maçı 3-0 kazanarak sezona iyi bir başlangıç yapmış oldu.

  Müsabaka sonrası değerlendirmelerde bulunan Gaziantep Voleybol İl Temsilcisi Behzat ŞENÇAY; “yeni bir sezona başlarken camiamız ve de voleybolseverler ile Merinos maçında bir araya geldik. Voleybola hizmet etmiş ve bundan sonra da hizmet etmeye devam edecek olan arkadaşlarımıza, ağabeylerimize plaketle teşekkür ederken, yeni sezonun herkese hayırlı olmasını diliyor, kazasız belasız iyi bir sezon olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. (TÜLAY CANDAR)

8.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin