GAZİANTEP’İN KIZI BAKBAK, İSTANBUL İÇİN SAHADA

GAZİANTEP’İN KIZI BAKBAK, İSTANBUL İÇİN SAHADA

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) üyesi Dr. Derya Bakbak, 23 Haziran İstanbul seçimleri için sahada çalışıyor. Gaziantepli vekil Bakbak, İstanbul’da yaşayan hemşehrilerini kapı kapı ziyaret ederek taleplerini dinliyor, seçim için destek istiyor. Saha çalışmalarına ilişkin gazetemize yaptığı açıklamada Milletvekili Bakbak, “Biz 31 Mart’ta Gaziantep’te tarih yazdık. Değerli hemşerilerim sıra sizde, gelin İstanbul’u Binali Yıldırım ile birlikte şaha kaldıralım” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) üyesi Dr. Derya Bakbak, partilerinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın saha çalışmalarına destek vererek, İstanbul’da yaşayan Gazianteplileri dinliyor. 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimleri için Bayram öncesi İstanbul’a giden Milletvekili Bakbak, bayramı da İstanbul’da hemşehrileri ile geçirdi. Kapı kapı dolaşan Bakbak, esnafa hayırlı işler diledi, ev ziyaretleri ile İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin Bayram sohbetlerine ortak oldu. Saha çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü vurgulayan Milletvekili Bakbak, gazetemize yaptığı açıklamada, “İstanbul işi ehline verecek, İstanbul’un ihtiyaçları Yıldırım hızıyla çözüme kavuşacak. Biz 31 Mart’ta Gaziantep’te tarih yazdık. Değerli hemşerilerim sıra sizde gelin İstanbul’u Binali yıldırımla birlikte şaha kaldıralım. Gaziantep’in kızı ve evladı olarak İstanbul’da yaşayan Gaziantepli kardeşlerimin bana gösterdikleri ilgi ve alakaya sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

HEDEFİMİZ 2071, HEDEFİMİZ YENİ TÜRKİYE

Gazianteplinin en güzeli yapacağına dikkat çeken Bakbak, “Antep yaparsa en güzelini yapar.23 Haziran’da da verecekleri desteğe inancım tam. Güngören’deki Gaziantepli esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederken onların coşku ve teveccühü bana gösterdi ki 23 Haziran’da aziz İstanbul huzuru seçecek ve İstanbul’u ehline verecek. Güngören Merkez Mahallesinde esnafımızı gezerken bir kez daha anladım ki, AK Parti milletin partisi. Yine hemşehrilerimizin yoğun olarak yaşadığı Güngören Köyiçi’nde de esnaf kardeşlerimiz bize “Durmak yok yola devam” mesajı verdi. Yaptığımız tüm ziyaretler, ettiğimiz sohbetler bizlere 23 Haziran’ın işaretini verdi. Milletimiz hizmetten yana oyunu kullanacak ve bu şehri Binali Yıldırım’a emanet edecek. Milletimizin desteği ile Allah’ın izniyle hedefimiz 2071, hedefimiz yeni Türkiye. İnanç ve kararlılıkla tabii ki durmak yok yola devam” şeklinde konuştu.

 

İSTANBUL’DA DEMOKRASİ ZAFERİ KAZANILACAK

Bayram öncesinde Esenyurt’ta partilerinin ilçe teşkilatı ile buluşan Bakbak, sandık başkanlarının eğitim toplantısına da katıldı.  Sonrasında ev ziyaretlerine başlayan Bakbak, Esenyurt Saadetdere, Turgut Özal ve Namık Kemal Mahallelerinde Gaziantepli ailelerin kapısını çaldı, 23 Haziran seçimi için destek istedi.  Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım’ın vaatlerini anlatan Bakbak, İstanbul’un trafik ile ilgili ihtiyaçlarına dikkat çekerek Yıldırım’ın ulaştırma alanındaki tecrübesinin İstanbul’a olumlu yansıyacağını vurguladı.  AK Belediyecilikle şehirlerin çehresinin değiştiğini ifade eden Bakbak, İstanbul’a yapılan Marmaray, Avrasya Tüneli, İstanbul Havalimanı, üçüncü köprü gibi prestij projeleri anlattı. Bakbak, ev ziyaretlerinin yanı sıra hastanelerde tedavi gören hemşerilerine de geçmiş olsun ziyaretine gitti. Güngören’de yaşayan Gaziantepli aileleri ziyaret eden Bakbak, Bayramı hemşehrileri ile geçirdi, 23 Haziran İçin destek turuna devam etti. Zeytinburnu Sahilinde vatandaşların piknik keyfine ortak olan Bakbak, Gaziantep’in 31 Mart’ta destan yazdığını vurgulayarak, “İnanıyorum ki hemşehrilerim İstanbul’un demokrasi zaferine de imza atacaklar” dedi. Seçime günler kala Gaziantepli Milletvekili Bakbak’ın İstanbul sahasında hemşerileri için ter dökmesine Gazianteplilerin de desteği büyük oldu. (NEVRE SARAÇ)

7.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin