GAZİANTEPSPOR NASIL AYAĞA KALKACAK?

GAZİANTEPSPOR NASIL AYAĞA KALKACAK?

Gaziantepspor Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz, düzenlediği basın açıklamasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Göreve geldiklerinde Gaziantepspor’un durumunun vahim olduğunu kaydeden Durmaz, “Gaziantepspor’u önümüzdeki yıl Süper Lig’e çıkaracağız” dedi.

Gaziantepspor’un son durumu hakkında basın ile bir araya gelen Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Durmaz, “Biz göreve geldiğimizde tesislerin elektrik, doğalgaz, su borçları vardı. Bu borçlar yüzünden tesisler karanlıkta elektriksizdi, suyu akmıyordu, doğalgaz kesikti. Bunların yanı sıra yemek yapacak bir malzeme yoktu. Tesis çalışanları, futbolcular yemek yiyemiyordu. Biz göreve geldikten hemen sonra elektrik, su, doğalgaz borçlarını ödedik şimdi günlük üç öğün yemek veriyoruz” şeklinde konuştu.

HACİZLE BOĞUŞUYORUZ

Göreve geldikleri günden bu yana icraatlar yaparken borçlarla boğuştuklarını kaydeden Durmaz, “İcraatları yaparken bir taraftan borçlar ile boğuşuyoruz. Bugün rahatız derken bir bakıyoruz bir yerden haciz gelmiş, otobüse haciz konuyor. Onu çözelim derken başka bir yerden kulübe haciz geliyor” dedi.

TAKIMIN BORCU 113 MİLYON TL

Transfer yakları hakkında bilgi veren Durmaz, “Transfer yasağının kalkması için tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. Şuan FİFA da 37 dosyamız bulunmakta. Bizim şuana kadar 3 puanımız silindi ve 6 puan silinme tehlikesi ile karşı karşıyayız. TFF dosyalar yüzünden geçtiğimiz hafta İstanbul’da idim. Bu dosyalarla ilgili gerekli tüm görüşmeleri yaptım. Gaziantepspor bir dünya markasıdır. Biz de ve tüm Gaziantep halkı da bunun bilincinde. Şehrin önde gelenleri ile ve Valimiz ile görüştük takıma maddi destek olmaları ile ilgili olarak. Valimiz de hassasiyetle yaklaştı yardımcı olacağı kanaatindeyim.  Şuan takımımızın 113 Milyon TL borcu bulunmakta. Bu borç son dört yıla dayanmaktadır. Bunun için tüm iş adamlarımızdan yöneticilerimizden maddi, manevi destek istiyoruz. Şuan takımı deplasmanlara göndermek büyük başarı. Bu takımı önümüzdeki yıl süper lige çıkaracağız ve Gaziantepspor’u ayağa kaldıracağız” ifadelerine yer verdi.  (Yahya KARÇAK)

5.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin