GAZİANTEPSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

GAZİANTEPSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

Gaziantepspor Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz, kulüp yöneticileri, futbolcu ve taraftarlar maddi sıkıntılar yaşayan TFF 1. Lig ekibi kulüplerine destek için toplandı. Durmaz, “Gaziantepspor kapanmıyor. Maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var” dedi.

 

Maddi sıkıntılar yaşayan ve kapanması gündeme gelen Gaziantepspor’da Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz önderliğinde, yönetim kurulu, takım oyuncuları ve taraftarlar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda toplandı. Kırmızı siyahlı takımın Başkanı Huzeyfe Durmaz, Gaziantepspor’un kapanmayacağını açıklayarak, “Gaziantepspor kapanmıyor. 1969 yılında kurulan bir takımı kimse kapatamaz. Bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. 113 milyon lira borcumuz var. Bu kulüp Gaziantep'indir. Herkes elinden gelen desteği sağlarsa, Gaziantep ayağa kalkacaktır. Burada toplanmamızın amacı Gaziantepspor’u tek bilek tek yürek bir araya getirmek. İçinde bulunduğumuz durum ortada, kulübü borç içinde devraldık. Sadece yönetim kurulunun bu yükün altından kalkamayacağını herkes biliyor. Gaziantepspor’a kimse sahip çıkmadı, yönetim kurulu olarak biz sahip çıktık. Elimizden geleni yapıyoruz. Gaziantepspor’u daha yükseğe çıkarmaya kararlıyız. Maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var” dedi.

‘MAÇLARA ÇIKACAK GÜCÜMÜZ KALMADI’

Takım Kaptanı Elyasa Süme ise Gaziantepspor’un yaşaması için mücadele verdiklerini belirterek, “ Valimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın bize destek vereceğinden eminiz. Birlikten güç doğar. Gaziantep halkına, büyüklerimize sesleniyoruz. Biz burada Gaziantepspor’u yaşatmak için destek istiyoruz. Ne zor şartlar altında çalıştığımızı, sahaya çıktığımızı herkes biliyor. Yardım istiyoruz. Destek gelmezse kulüp aşağı doğru gidecek ve kulüp kapanacak. Bizim anlatmak istediğimiz buydu. Artık maçlara çıkacak gücümüz kalmadı” şeklinde konuştu. (YAHYA KARÇAK)

 

2.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin