HAYALLERİ GERÇEK OLDU

HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Özel Eğitime Gereksinim Duyan Çocuk ve Ailelerini Destekleme Projesi" kapsamında 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü personelleri 4 Mevsim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören öğrenciler ile bir araya geldi. En büyük hayalleri polis olmak olan özel öğrenciler, bir günlük de olsa polis oldu, telsizden anons çekti, polis otomobiline bindi. Gaziantep İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kamil Uslu, çocuklarla özel olarak ilgilendi.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Özel Eğitime Gereksinim Duyan Çocuk ve Ailelerini Destekleme Projesi" kapsamında 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Gaziantep İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kamil Uslu ve emniyet personelleri tarafından 4 Mevsim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü kompleksi içerisinde polislerle bir araya geldi. Gaziantep İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kamil Uslu ve Çevik Kuvvet polisleri ile birlikte İstiklal Marşı okuyan öğrenciler, bomba arama köpeğinin gösterisini hayranlıkla izledi. Gaziantep İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kamil Uslu, çocuklarla özel olarak ilgilendi.

EMNİYETİMİZ BİZE DEĞER VERİYOR

Ailelerin de katıldığı etkinlikte gazetemize konuşan Gaziantep Omurilik Felçlileri Dernek Başkanı Hüseyin Köse; etkinliğin çocukları çok mutlu ettiğini belirterek, “ Emniyetimiz bize değer veriyor. Gaziantep İl Emniyet Müdür Yardımcımız Kamil Uslu’ya ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Engelliler Haftası dolayısıyla böyle bir etkinlikte bulunmak bizleri çok mutlu ediyor. Hem engelliler olarak hem de engelli bireylerin aileleri adına emniyetimize teşekkür ediyoruz” dedi.

BİR GÜNLÜĞÜNE POLİS OLDULAR

4 Mevsim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Emine Aydın; “Çocuklarımız için böyle bir etkinlik düzenlenmesi bizleri çok mutlu etti. Çocuklarımızın en büyük hayalleri polis olmaktı. Bir günlüğüne de olsa polis oldular” dedi.

TELSİZLE ANONS ÇEKTİLER

Çevik Kuvvet Polisleri, öğrencilerle birlikte TOMA ile Temsili Olaya Müdahale Gösterisi, Bomba Arama Köpeği Gösterisi, Temsili Olay Yerine İntikal ve Telsiz Muhaberesi yaptı. Polis olmanın gururunu yaşayan öğrenciler hep bir ağızdan ‘Vatan Sana Canım Feda’ sloganı attılar 

 

 

 

15.05.2018 (Nevre SARAÇ)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin