İL NÜFUS MÜDÜRÜ DOĞAN’DAN VEDA ZİYARETİ

İL NÜFUS MÜDÜRÜ DOĞAN’DAN VEDA ZİYARETİ

Gaziantep İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Salih Doğan, 7 yıldır görev yaptığı Gaziantep’ten Ankara’ya tayin oldu. Kentteki veda ziyaretleri kapsamında Gazetemizi de ziyaret eden Müdür Doğan, Gaziantep’i Gaziantepliler kadar çok sevdiğini ve üzülerek ayrıldığını belirtti.

Gaziantep İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevini 2013 yılından bu yana yürüten Salih Doğan’ın Ankara’ya tayini çıktı. Doğan, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kızılaslan ile Çağdaş Gazeteciler Derneği Şube Başkanı ve Gazetemiz Genel Müdürü Aslı Emektar’a veda ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Gaziantep2e olan sevgisine değinen Doğan, “Gaziantep’i bir Gaziantepli kadar sevdim. Severek hizmet ettim. Şimdi artık tayinim doğrultusunda Ankara’da hizmet etmeye devam edeceğim. Tayini buraya çıkan yeni görev arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

E-DEVLET KOLAYLIK SAĞLADI

Ziyaret kapsamında kentte yürüttüğü çalışmaları anlatan Doğan, “Pandemi sürecinde kontrollü çalışma sistemini yürüttük. Korona virüs testi pozitif çıkan veya temaslı olan personellerimizin karantina sürecinde personel sıkıntısı yaşadığımız dönemler oldu. E-devlet üzerinden soy kütüğü öğrenme, kayıt düzeltme, yerleşim yeri değişikliği gibi birçok işlemin gerçekleştirilmesine imkan sağlandı. Bu sistem ile yoğunluklarımız bir nebze olsun azalmış oldu” ifadelerine yer verdi. (TÜLAY KARA)

21.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin