İMO GAZİANTEP ŞUBESİ’NDE KIRAN KIRANA SEÇİM YARIŞI

İMO GAZİANTEP ŞUBESİ’NDE KIRAN KIRANA SEÇİM YARIŞI

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi’nin 14. Olağan Genel Kurulu ve başkanlık seçimi tamamlandı. Mevcut Başkan Gökhan Çeliktürk’ün yanı sıra Burkay Güçyetmez ve Ali Aytek’in aday olduğu başkanlık seçiminde kıyasıya yarış vardı. İMO Gaziantep Şubesi başkanlık seçiminde 7 kişilik yönetim kurulu listesinde Gökhan Çeliktürk’ün listesinden 4 kişi, Burkay Güçyetmez’in listesinden 3 kişi yönetimi oluşturdu. İMO Gaziantep Şubesi’nin yeni başkanı yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında belirlenecek.

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi’nin 14. Olağan Genel Kurulu ve başkanlık seçimi tamamlandı. Mevcut Başkan Gökhan Çeliktürk’ün yanı sıra Burkay Güçyetmez ve Ali Aytek’in de aday olduğu seçimde kıyasıya başkanlık yarışı sergilendi. İMO Gaziantep Şubesi başkanlık seçiminde 7 kişilik yönetim kurulu listesinde Gökhan Çeliktürk’ün listesinden 4 kişi, Burkay Güçyetmez’in listesinden 3 kişi yönetimi oluşturdu. İMO Gaziantep Şubesi’nin yeni başkanı ise önümüzdeki günlerde yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında belirlenecek.

DELEGELER BELİRLENDİ

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi üyeleri şube başkan ve yönetimini seçmek için sandık başına gitti. Mevcut başkan Gökhan Çeliktürk'ün yanı sıra Ali Aytek ve Burkay Güçyetmez'in aday olduğu seçimde adaylar genel kurulda projelerini anlatarak konuşmalarını gerçekleştirdi. Genel kurulda 7 kişilik yönetim kurulu listesinde Gökhan Çeliktürk’ün listesi 4 kişi, Burkay Güçyetmez’in listesi yönetime 3 kişi dahil etti. 2 bin 200 üyenin sandık başında verdiği oyların sayımında ilk olarak delegeler belirlendi. Delege seçimlerinde Burkay Güçyetmez’in listesi 607, Gökhan Çeliktürk’ün listesi 584, Ali Aytek’in listesi 104 oy aldı. 

İMO’NUN YENİ YÖNETİMİ

İMO Gaziantep Şubesi’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Gökhan Çeliktürk, Burkay Güçyetmez, Mehmet Baki Sağlamer, Aydın Kirişçi, Hacer Çiftçi, Metin Girişken ve Selçuk Soysüren. (NEVRE SARAÇ)

23.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin