KADEM AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

KADEM AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Gaziantep Temsilciliği, düzenlediği iftar yemeğinde buluştu. KADEM ailesinin iftar yemeğine katılan Vali Gül, “Görev yaptığımız süre içerisinde KADEM’in yaptığı çalışmaları görüyor ve takdir ediyoruz. Hayatın her alanında özellikle kadın ve çocukların olduğu her yerde sivil toplum kuruluşları arasında örnek çalışmalar yapıyor” dedi.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Gaziantep Temsilciliği, Mutfak Sanatları Merkezi’nde düzenlediği iftar programında kent protokolü ve KADEM üyelerini ağırladı. İftar programında konuşan, Gaziantep Valisi Davut Gül,  “Görev yaptığımız süre içerisinde KADEM’in yaptığı çalışmaları görüyor ve takdir ediyoruz. Hayatın her alanında özellikle kadın ve çocukların olduğu her yerde sivil toplum kuruluşları arasında örnek çalışmalar yapıyor. İnşallah bu çalışmalar devam eder” dedi.

AFRİNLİ KADINLARA YARDIM ELİ

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Gaziantep Temsilcisi Sabiha Doğan, programda yaptığı konuşmada, “Kardeşliğin tekrar hatırlandığı, yardım ellerinin daha cömertçe uzandığı ramazan ayı içerisinde buluşuyoruz. KADEM Gaziantep olarak yola çıktığımız günden bu yana iddialı proje ve etkinliklerde Gaziantep’in hem kültürel hem düşünsel ufkunu açan, insanların hayatına dokunan projeler geliştiren misyonumuzu sürdürüyoruz. Mültecilere yönelik entegrasyon projeleri, sıfır atık ve geri dönüşüm projeleri, eğitim odaklı projeler ile meslek edindirme kurslarımızı sürdürüyoruz. Afrin’deki kadınlara 4 buçuk ton gıda ve ihtiyaç malzemesi götürdük” ifadelerine yer verdi. (NEVRE SARAÇ)

 

10.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin