Kuzenler kavga etti, dayısı yeğenini silahla vurarak öldürdü

Kuzenler kavga etti, dayısı yeğenini silahla vurarak öldürdü

Kuzenler kavga etti, dayısı yeğenini silahla vurarak öldürdü

Gaziantep’te iki kuzen arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Olayda bir kişi öldürüldü.

Gaziantep'te ik kuzen arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Olay yerine gelen Abdullah Ö. 28 yaşındaki yeğeni Ömer Ö.'yü pompalı tüfekle vurarak ağır yaraladı. Yarası ağır olan Ömer Ö. hastaneye kaldırıldı. Bu sabah erken saatlerde doktorların bütün müdahalelerine rağmen kurtarılamayan Ömer Ö. Öldü.

Olay, öğle saatlerinden sonra Şahinbey ilçesi Ocaklar Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre, aralarında bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Daha sonra olay yerine gelen ve Ömer Ö.'nün dayısı olarak bilinen Abdullah Ö. yeğenini pompalı tüfekle vurdu.

Dayı yeğenini pompalı tüfekle vurdu

İddialara göre Abdullah Ö., eline aldığı pompalı tüfekle yeğeni Ömer Ö.'ye bir el ateş etti. Karın bölgesine isabet eden saçma ile ağır yaralanan Ömer Ö., olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yeğeni vuran Abdullah Ö. olay sonrası aracıyla olay yerinden uzaklaştı. Yaşanan olayın ardından çevrede geniş güvenlik önlemleri alınırken kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlatıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı. (TÜLAY KARA)

24.09.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin