LİGDE KALICI OLACAĞIZ

LİGDE KALICI OLACAĞIZ

Spor Toto Süper Lig’e yükselen Gazişehir Gaziantep’in file bekçisi Günay Güvenç, takımın yeni sezonda başarılı işlere imza atacağını ve ligde kalıcı bir ekip olacağını söyledi.

 

Sırayla Beşiktaş, Göztepe ve Gazişehir Gaziantep’te şampiyonluk sevinci yaşayan tecrübeli kaleci, geçen sezon zorlu bir lig olan Spor Toto 1. Lig’de play-off’lardan bir üst lige çıktıklarını hatırlatarak, Gazişehir Gaziantep’e ilk imzayı atarken söz verdikleri Süper Lig’e yükselme hedefini gerçekleştirdikleri için mutlu olduğunu dile getirdi.

 

Özellikle play-off maçlarının kendileri adına çok sancılı geçtiğini anlatan Günay, zorlu da olsa Gaziantep’in yeniden ait olduğu lige gelmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Günay, kişisel olarak bazı hedeflerinin olduğunu ve bu anlamda Avrupa maçlarında boy göstermek istediğini belirterek, “Benim tahminim Gazişehir artık bu ligde kalıcı olur. Ben de burada futbola devam ederim diye düşünüyorum.” dedi.

 

“BAŞKANA SÖZÜM VARDI”

 

Günay, Gazişehir Gaziantep ile yeniden sözleşme imzalamasına ilişkin, “Benim karar vermem çok uzun sürmedi. Geçen sezon lig ayrımı yapmaksızın burada kalmakla ilgili düşüncem vardı. Benim tek hedefim bu kulübü iyi yerlere getirmekti. Geçen sene şampiyonluk olmasa da devam etmeyi düşünüyordum.

 

Sezon tamamlandıktan sonra 15 gün kadar tatil yaptım. Ardından arayanlar da oldu ve durumumu soranlar oldu açıkçası. Bunların hepsine de ‘önceliğim Gazişehir’ dedim. Zaten başkanımızla da sezon içerisinde birbirimize söz vermiştik” dedi. (ASLI EMEKTAR)

9.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin