MHP ADAYI SERMET ATAY SAHADA

MHP ADAYI SERMET ATAY SAHADA

Milliyetçi Hareket Partisi MHP  Gaziantep milletvekili adayı Sermet Atay ve çalışma ekibi, yaklaşan erken seçimlerle birlikte Gaziantep’te çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek sahaya indi. Yoğun tempoyla seçim çalışmaları büyük hız kazandı.

24 Haziran seçimlerinde MHP Gaziantep milletvekili adayı olan Av. Sermet Atay, Gaziantepli vatandaşlar, esnaf, memur ve işçi kesimiyle sürekli temas halinde sahada çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Beraber çıktıkları yolda vatandaşların büyük beğenisini kazanan adaylar, Gaziantep’te sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade etti.

 ‘TÜM SORUNLAR 24 HAZİRAN'DAN SONRA SON BULACAK’

 1 haftayı, yüksek temposuyla 1 güne sığdırmayı başaran Sermet Atay, vatandaşın sıkıntılarını dinleyerek, tüm sorunların 24 Haziran seçimlerinden sonra son bulacağını belirtti. 

Önce merkez ve merkeze bağlı köy muhtarları ile iftar programında buluşan Sermet Atay ve beraberindekiler, daha sonra Bakırcılar çarşısı, Elmacı pazarı, Uzun çarşı, Suburcu caddesi esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Sermet Atay, vatandaşların derdini dinleyerek yardımcı olma sözünü vererek, “30 yıldır telefon numaram değişmedi. Bundan sonra da değişmeyecek” dedi. Vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaşan Atay, vatandaşların ilgisinden oldukça memnun kaldı.  Esnafa ve Gaziantepli hemşerilerine memnuniyetini dile getiren MHP Milletvekili Adayı Atay, "Gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve alaka ile karşılaşıyoruz. Vatandaş tüm samimi duygularını çekinmeden dile getiriyor. Büyük ilgi ver alaka görüyoruz. Ben bu memleketin çocuğuyum, inşallah seçilirsen bu memleketime olan borcumu hizmet ederek ödemek istiyorum. Esnaf ve mahalle gezilerimiz aralıksız devam edecek. Esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını biliyorum. Onlara her türlü desteği sağlamayacağız” dedi.

Seçim çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirten MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Sermet Atay, çalışma isteklerinden ödün vermeyeceklerini ve dinledikleri her sıkıntıya bir çözüm bulmaya çalışacakları sözünü verdi. 

 

 

 

7.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin