MİLLETVEKİLİ BAKBAK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

MİLLETVEKİLİ BAKBAK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

MİLLETVEKİLİ DERYA BAKBAK, BAŞKAN KIZILASLAN İLE DÜLÜKBABA ORMANINDA SAHİPSİZ KEDİ VE KÖPEKLERİ BESLEDİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyonu Üyesi Derya Bakbak, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kızılaslan ile birlikte Dülük Baba Ormanı’nda sahipsiz köpekleri besledi. Duyarlılık örneği gösteren Milletvekili Bakbak, sabahın çok erken saatlerinde katıldığı beslemeye ilişkin, “Dünyayı birlikte paylaştığımız canlılara sevgi, merhamet göstermeyi ihmal etmeyin” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyonu Üyesi Derya Bakbak, sabahın çok erken saatlerinde Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kızılaslan ile birlikte Dülük Baba Ormanı’nda yüzlerce sahipsiz sokak köpeğini elleriyle besledi. Duyarlılık örneği gösteren Milletvekili Bakbak, beslemeye katılarak “Sokaktaki dostlarımızın biz insanlara ve insanların yardımına ihtiyacı var. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan, bu insanlık görevini her gün aksatmadan yerine getiriyor. Bizler de başkanımıza destek vermek amacıyla bugün sabah 5 buçukta sokaktaki sahipsiz dostlarımızı ziyaret ettik. Başkan Kızılaslan, her gün kendi imkanlarıyla bu bölgede besleme yapıyor, fakat daha çok sayıda duyarlı vatandaşa ihtiyacımız var. Sahipsiz kedi ve köpekler başta olmak üzere birçok hayvanın biz insanlara ihtiyacı var, onları görmezden gelemeyiz. Dünyayı, şehrimizi, sokağımızı paylaştığımız canlılara sevgi ve merhamet göstermeyi ihmal etmemeliyiz” dedi.

İNSANLAR DAHA DUYARLI OLMALI

Başkan Kızılaslan, besleme etkinliğinde kendisine eşlik eden Milletvekili Bakbak’a teşekkür ederek, “ Her gün kendi imkanlarımla yaptığım besleme etkinliğine Milletvekilimiz Derya Hanımın da destek vermesi beni çok mutlu etti. Bugün sabah 5 buçukta milletvekilimiz ile birlikte besleme etkinliğimize başladık. Gün daha ağarmadan sokaktaki dostlarımızı beslemek için yollara koyuluyorum. Onlar Allah’ın dilsiz kulları, bu konuda insanımızın da daha duyarlı olmasını diliyorum. Milletvekilimiz Derya Bakbak’a da duyarlılık örneği gösterdiği için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.(TÜLAY KARA)

12.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin