MÜDÜRLERDEN RENKLİ ZİYARET

MÜDÜRLERDEN RENKLİ ZİYARET

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe Gazi Mustafa Kemal ilkokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bilgi alışverişinde bulundu. Müdürler öğrenciler ve idareciler ile oyunlar oynadı.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, okul ziyaretlerini Gazi Mustafa Kemal ilkokulu ile sürdürdü.  Ziyarette okul öğrencileri ve idareciler, Müdürler ile penaltı çekti, top oynadı. Ziyarette gazetemize açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mete, “Bu gün Gazi Mustafa Kemal ilkokulu’nu ziyarette bulunduk. Burada öğretmenler ile bilgi alışverişinde bulunarak okulumuzun ve öğretmenlerimizin sıkıntılarını yerinde görerek eğitimci arkadaşlarımızla ve idari personelimize moral vermek istedik. Ayrıca öğrenciler ile sohbet ederek eğitim konusunda çocuklarımızı motive etmiş olduk. Öğretmen arkadaşlarımızla neşeli dakikalar geçirdik” dedi.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, keyifli geçen okul ziyareti hakkında, “Bu ziyaretten büyük keyif aldık. Gazi Mustafa Kemal İlkokulu her gün başarıdan başarıya koşan bir okulumuz. Bu ziyaret sırasında öğretmen arkadaşlarımızla ve idareci arkadaşlarımızla bilgi alışverişinde bulunduk. Öğrenciler ile sohbet ederek başarılarının devamını diledik” şeklinde konuştu.

YARIŞMALAR ZİYARETE RENK KATTI

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Emin Kaplan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu, “Okulumuzun başarıları ile anılması da bizleri mutlu etti. Okulumuzun hiçbir eksiği yok burada çalışan arkadaşlarımızı ise ziyaret edip konuşma yapmaları çalışanlarımıza moral olmuştur. Sınıflarımızı gezerek öğrencilerimize de moral vermişlerdir. Bizlerle yarışma yapmaları ayrı bir renk kattı”

Ayrıca müdürler okul idarecileri ve öğrencilerle halı sahada penaltı atıp ip çekme yarışı yaptılar. (TÜLAY CANDAR)

17.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin