MUSTAFA DEMİRBAŞ BOŞ DURMUYOR

MUSTAFA DEMİRBAŞ BOŞ DURMUYOR

Tatlıcak eski Belediye Başkanı, Belediye Başkanları Dernek Başkanı ve AK Parti Nizip Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Demirbaş, adaylığı açıklanana dek boş durmuyor. Gönül almanın önemini bilen Demirbaş, İstiklal İmam Hatip Ortaokulu ve Mehmet Şahin Batmazoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin kışlık giyim ihtiyacını karşıladı.

Tatlıcak eski Belediye Başkanı, Belediye Başkanları Dernek Başkanı ve Nizip Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Demirbaş, başkan adaylığının netleşmesini beklerken boş durmuyor, hayır işlerini de sürdürüyor. Demirbaş İstiklal İmam Hatip Ortaokulu ve Mehmet Şahin Batmazoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin kışlık yardım ihtiyacını karşılayarak, “ Geleceğimiz olan gençlerimizin, çocuklarımızın, okumasının önündeki bütün engelleri kaldıracağız. 2 okulumuzdaki öğrencilerimize kışlık giyim yardımlarımızı ulaştırdık. Adaylığımızın netleşmesi ile birlikte çalışmalarımızı da hızlandıracağız” dedi.

VATANDAŞLAR ADAYLARIN AÇIKLANMASINI BEKLİYOR

Demirbaş, vatandaşların ilçe belediye başkan adaylarının açıklanması konusunda sabırsızlandığını vurgulayarak, “ İlçemizdeki muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz ve vatandaşlarımız, başkan adaylarının bir an önce açıklanmasını talep ediyor. Ben de adaylığımın netleşmesi halinde çalışmalarımı hız kesmeden sürdüreceğim.  Karar vericiler, hakka, hukuka, adalete uygun kararlar verecekler, bizler de bu kararlara uyacağız” şeklinde konuştu. (TÜLAY CANDAR)

 

 

 

7.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin