OĞUZELİ VE ARABAN İLÇE BAŞKANLARININ ATAMASI YAPILDI

OĞUZELİ VE ARABAN İLÇE BAŞKANLARININ ATAMASI YAPILDI

AK Parti Gaziantep Teşkilatı’nda Oğuzeli ve Araban ilçelerinin atamaları gerçekleşti. Oğuzeli İlçe Başkanlığı’na Hilmi Özbudak, Araban ilçe Başkanlığı’na ise eski Başkan Kamil Kasney atandı.

AK Parti Gaziantep Teşkilatı’nda İl kongresi öncesinde ilçe kongreleri tamamlanmış, Oğuzeli ve Araban ilçelerinin akıbeti sonuçlanmamıştı. AK Parti Gaziantep teşkilatında ertelenen Oğuzeli ve Araban ilçe kongrelerinin ardından ilçe başkanlıklarına beklenen atamalar yapıldı. Oğuzeli ilçe Başkanlığı’na Büyükşehir Belediyesi eski Meclis üyesi Hilmi Özbudak atanırken, Araban ilçe başkanlığı görevine ise mevcut Başkan Kamil Kasney’in ataması yapıldı. Hilmi Özbudak ve Kamil Kasney, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkanı Erkan Kandemir tarafından Ankara’ya çağrılarak, görevleri tevdi edildi.

İLK TOPLANTI TBMM’DE

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül; TBMM idare amiri Ali Şahin ve AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, Sait Kirazoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü Stratejik Planlama Daire Başkanı Hakan Tanrıöver, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile TBMM’de bir araya gelerek ilk toplantıyı gerçekleştirdi. (ASLI EMEKTAR)

28.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin