OSMANLI ÜLKÜ OCAKLARI GAZİANTEP’TE TEŞKİLATLANIYOR

OSMANLI ÜLKÜ OCAKLARI GAZİANTEP’TE TEŞKİLATLANIYOR

ÖNCELİĞİMİZ GENÇLERİMİZ!

İSTİŞARELERDE BULUNARAK MİLLETİMİZ İÇİN HİZMET EDECEĞİZ!

Gaziantep’te teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Osmanlı Ülkü Ocakları yönetimi gazetemize ziyaret gerçekleştirdi. Osmanlı Ülkü Ocakları İl Başkanı Bahattin Güllü, üye kayıtlarına başladıklarını belirterek, “Yardıma muhtaç insanlarımızın, işe ihtiyacı olan vatandaşlarımızın elinden tutmak için projeler geliştiriyoruz” dedi.

Osmanlı Ülkü Ocakları İl Başkanı Bahattin Güllü, İl Kadın Kolları Başkanı Sibel Çello, Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Özakbalık, Şehitkamil İlçe Başkanı Cuma Tabur’dan oluşan heyet Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kızılaslan ile Çağdaş Gazeteciler Derneği Şube Başkanı Aslı Emektar’a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Osmanlı Ülkü Ocakları İl Başkanı Bahattin Güllü, misafirperverliğinden dolayı Başkan Kızılaslan’a teşekkür ederek, “Osmanlı Ülkü Ocakları olarak teşkilatımızla birlikte ziyaret gerçekleştirdik. Kuruluş amaçlarımızdan en önemlisi istişarelerde bulunmaktır. Gaziantep’te teşkilatlanma çalışmalarımız süratle devam ediyor. Vatandaşlarımızın rahat ulaşabileceği bir mekanda çalışmalarımıza başlayacağız. Üye kayıtlarımız başladı, aşırı talep var. Bu talepleri ocak binamızı hazırladıktan sonra sonuçlandırıp önümüzdeki günlerde yönetim kurulumuza mazbatalarını takdim edeceğiz” dedi.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ

Güllü konuşmasının devamında, “Osmanlı Ülkü Ocakları olarak bizim ilkemiz, dürüstlük, hedefimiz büyük. Ülkemizi daha büyük bir noktaya taşımak adına her zaman hazırız. Bize başvuracak her vatandaşımızın elinden tutacağız, mazlumların sesi olacağız. Misyonumuz doğru yolda ilerlemek. Yardıma muhtaç insanlarımız, işe ihtiyacı olan vatandaşlarımızın elinden tutmak için projeler geliştiriyoruz. Halkın yanında, halkla iç içe olmayı, yoktan var etmeyi, gençliğin yanında olmayı amaçlıyoruz. Siyasi yelpazede Cumhur İttifakı’nın destekçisiyiz, gümbür gümbür geliyoruz” ifadelerine yer verdi. (TÜLAY KARA)

30.06.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin