SARIGÜLLÜK, KADIN MUHTAR İSTİYOR

SARIGÜLLÜK, KADIN MUHTAR İSTİYOR

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine kısa bir zaman kala muhtar adayları da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sarıgüllük Mahallesi Muhtar Adayı Pembe Boyraz, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini ve seçimler sonucunda Sarıgüllük’e kadın elinin değeceğini ifade etti.

 

MAHALLENİN SORUNLARINI BİLİYORUM

 

Adaylık sürecinde gerçekleştirdiği çalışmaları hakkında bilgi veren Boyraz, ‘’Sarıgüllük Mahallesi'nin eksiklikleri var bunun farkındayız. Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarımıza  mahallemizin eksikliklerini anlattık.  Mahallemizde; sosyal tesis, sağlık ocağı ve sokaklarda aydınlatma problemleri var. Her çaldığımız kapıda mahalle sakinleri bizi dinledi ve biz onlara çözüm önerilerimizi, yapacaklarımızı anlattık. Mevcutta bulunan eksiklerin takipçisi olacağız, konular hakkında söz sahibi olan bütün kurum ve kuruluşlarla görüşerek bu eksiklerin giderilmesi için gerekli çalışmayı ve özveriyi göstereceğiz’’ dedi.

 

MAHALLE SAKİNLERİ KADIN MUHTAR GÖRMEK İSTİYOR

 

Sarıgüllük Mahallesi'ndeki tek kadın aday olduğunu ve mahalle sakinlerinin bu durumdan memnun olduğunu ifade eden Boyraz, ‘’ Mahallemizde mevcut durumdan rahatsız olan vatandaşlarımız, artık değişimin gerekli olduğunu ve bu değişimin bir kadın tarafından yapılabileceğini söylüyorlar. İnsanlar muhtarlarına ulaşarak mahallenin eksikliklerini rahat bir şekilde dile getirmek istiyorlar. Biz de bu doğrultuda başka işlerle uğraşmak yerine bütün enerjimizi mahallemizin sorunlarına çare olmaya harçamak istiyoruz ve diyoruz ki; ’Muhtarlık ek işimiz değil tek işimiz olacak’ diye konuştu.

28.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin