SEÇİMDE DAĞITILACAK PAKETLERİ ŞİMDİ DAĞITALIM!

SEÇİMDE DAĞITILACAK PAKETLERİ ŞİMDİ DAĞITALIM!

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’de de vaka sayısı her geçen gün artan korona virüs (COVID-19) salgınına karşı kampanyalar açıklanıyor. AK Parti Gaziantep 26. Dönem Milletvekili Şamil Tayyar, kampanyalara ilişkin, “Kampanyalarda fedakarlık daha çok vatandaştan bekleniyor. Parti ayrımı yapmadan benim de tüm belediyelere küçük önerim olsun. Gelecek seçimdeki yardım paketlerini şimdi dağıtalım” dedi.

Türkiye’de vaka sayısı gün geçtikçe artan korona virüs (COVID-19) salgınına karşı kampanyalar düzenleniyor, TV programları yapılıyor. AK Parti Gaziantep 26. Dönem Milletvekili Şamil Tayyar, kampanyalarda fedakarlığın hep vatandaştan beklendiğini belirterek, “Virüslü sürecin ekonomik ve sosyal yükünü azaltmaya yönelik kampanyalar düzenleniyor. Bakıyorum, kampanyalarda fedakarlık daha çok vatandaştan bekleniyor. Parti ayrımı yapmadan benim de tüm belediyelere küçük önerim olsun. Gelecek seçimdeki yardım paketlerini şimdi dağıtalım” şeklinde konuştu.

AÇIKLAMALAR ÇELİŞKİLİ

Eski Milletvekili Tayyar, yaptığı açıklamada vatandaşın çelişkili yönlendirmelere maruz kaldığını belirterek, “Sağlık Bakanlığı, İletişim Başkanlığı, RTÜK gibi kurumların, yayın kuruluşlarıyla irtibat kurarak, virüsle mücadeleyi gözden geçirmelerinde yarar var. Uyaralım. Çelişkili ve yozlaştırıcı yayınların, virüsle mücadeleye olumsuz etkisi her geçen gün artıyor. Gazetecileri geçtim, profesör, doçent uzman konukların açıklamaları da birbiriyle çelişkili. Virüsün havada kalması, yayılması, ölüm süresi, gargara, maske, eldiven, ıbufen gibi çok sayıdaki konuda her kafadan ayrı ses çıkıyor. Onların kafası karışıkken vatandaş ne yapsın?” ifadelerine yer verdi. (TÜLAY KARA)

23.03.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin