Şehirgösteren’de  Yollar Asfaltlanıyor

Şehirgösteren’de Yollar Asfaltlanıyor

Şehitkamil Belediyesi, Şehirgösteren Mahallesinde imara yeni açılan bölgelerde yol açma çalışmaları ve altyapısı tamamlanan yollarda asfalt çalışmasına başladı. Asfaltlama çalışmalarıyla birlikte Şehirgösteren Mahallesinde asfaltsız yol kalmayacak.

 

Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçenin hızla gelişen mahallelerinden biri olan Şehirgösteren Mahallesinde yeni yollar açıldı. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehirgösteren Mahallesinde açılan yollarda hummalı bir asfalt çalışması başlattı. Hızla süren asfalt çalışmaları kısa süre içinde tamamlanacak ve yeni modern yollar vatandaşın hizmetine sunulacak. Asfalt çalışmaları mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı. Mahalleli, asfalt çalışması dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

 

BELEDİYEMİZ ÇOK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATIYOR

 

Yapılan asfalt çalışmasına ilişkin açıklamada bulunan Şehirgösteren Mahalle Muhtarı Yunus Yaşamalı, “Mahallemiz hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle konumunda. Şehitkamil Belediyemiz tarafından yeni imara açılan bölgelerde de yol açma çalışmaları başlatmıştı. Bir taraftan yol açma çalışmaları devam ederken, diğer taraftan açılan yolların altyapısının tamamlanmasıyla birlikte Belediyemiz, güzel bir asfalt çalışması yapıyor. Ekiplerimiz, hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Şehitkamil Belediyemiz, gerçekten çok güzel hizmetlere imza atıyor. Yol açma çalışmalarının bittiği bu bölgelerde, inşaatlar da hızlı bir şekilde yükseliyor ve mahallemiz gün geçtikçe büyüyor. Asfaltlama çalışmalarıyla birlikte mahallemizde asfaltsız yol kalmayacak. Yapılan bu çalışmalardan dolayı Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Bunun dışında mahallemizde ne tür eksik varsa Belediyemiz tarafından giderilmeye çalışılıyor. Yapılan çalışmalardan memnunuz, bu tür çalışmaların devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

2.10.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin