ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANLARI BULUŞTU

ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANLARI BULUŞTU

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil İlçe Başkanlığına ziyarette bulunarak birlik, beraberlik vurgusu yaptı.

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel’e ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz; “Cumhur İttifakının ruhu temelde Çanakkale Ruhuna dayanmaktadır. Milletin birlik ve bütünlüğünü esas olan bir ittifaktır. 15 Temmuz Gecesi de şekillenmiş olan ve 15 Temmuz gecesi Devletimizin ve Milletimizin bekası için hainlere, iradesini birtakım emperyalist güçlere satmış olan vatan hainlerine geçit vermeyerek omuz omuza vererek dik duruşunu göstermiş olan iki hareketin mensuplarıyız. Bu Noktada bizim öncelikle liderlerimize teşekkür borcumuz var. Her şeyi bir tarafa iterek Milletimizin ve Devletimizin bekası ve menfaatleri için Cumhur İttifakının devam etmesi yönünde tavırlar koydular. Sayın Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin bu husustaki samimiyeti takdire şayandır. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın da Milletimizin bekası ve Vatanımızın bütünlüğü için birlikte hareket etme kararı, milleti ziyadesiyle memnun etmiştir. Şimdi 31 Mart seçimleri sürecine giriyoruz. Bu süreçte hep birlikte, İl teşkilatlarımızla, İlçe teşkilatlarımızla, Belediye Başkan adaylarımızla omuz omuza vererek inşallah çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu vesileyle sizleri ziyaret edelim ve istişarelerde bulunalım istedik. 31 Mart’ı inşallah Cumhur ittifakının zaferiyle taçlandırılacağız. Misafirperverliğinizden ötürü, bizleri bu sıcak karşılamanızdan ötürü sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

SÜRECİ ZAFERLE ATLATACAĞIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil ilçe Başkanı Aziz Yücel; “Ülkemiz üzerinde oynanan çok ciddi oyunlar var. Sayın Genel Başkanımızın ittifaktan önce de ve daha önceki hükümetler döneminde de önce devletim ve milletim sonra partim ve ben düsturuyla hareket eden bir lidere sahibiz. Tabi devletin ve Milletin olmadığı bir yerde bizim esamemiz söz konusu olamaz. Sonrasında 15 Temmuz’u bir milat olarak görmekte yarar var. 15 Temmuz bizim için Türk Milleti için birçok sıkıntının dönüm noktası. Allah korusun eğer 15 Temmuz gerçekleşmiş olsaydı bugün burada bu havayı teneffüs edemiyor olabilirdik. Rabbim inşallah bu millete 15 Temmuz ve bunun gibi olayları bir daha yaşatmasın. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız yeni kapı ruhuyla Türkiye’nin geleceğini inşa etme ve imarını birlikte üstlenmişlerdir. Bu önemin bizde farkındayız ve bu ittifak ruhunu bizlerde yerelde hep birlikte diri tutacağız. Bu süreçte aramıza fitne sokmak isteyenler olacak, bunlara itibar etmeden yolumuza bakacağız ve hep birlikte inşallah bu süreci zaferle atlatacağız” ifadelerine yer verdi.

6.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin