SİYASET GÜNDEMİ KIZIŞTI

SİYASET GÜNDEMİ KIZIŞTI

ÖZKEÇECİ’DEN HOCAOĞLU’NA TOKAT GİBİ CEVAP

AK Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, geçtiğimiz gün basın açıklaması düzenleyen İYİ Parti İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’na sosyal medyadan cevap verdi. Özkeçeci, “Başarısız bir İl Başkanının Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini kullanarak gündemde kalmaya çalışması manidardır” dedi.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, geçtiğimiz gün partisinin il binasında basın açıklaması düzenleyen İYİ Parti İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’nun sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap vererek suskunluğunu bozdu. AK Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, İYİ Parti İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’nun başarısızlığına vurgu yaparak, “İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Sayın Oğuz Hocaoğlu’na hatırlatmak isterim ki, geçtiğimiz aylarda bir gazete ziyaretinde “seçimlerde başarısız olduklarını halkın beklentilerine cevap veremediklerini” vs. gibi sözlerle başarısız bir yönetim anlayışını kabul ettiğini ifade etmişti. Bugünkü yerel gazetelerde çıkan açıklamalarına bakılırsa, başarısız bir İl Başkanının Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini kullanarak gündemde kalmaya çalışması manidardır” dedi.

ASIL İSTİFA ETMESİ GEREKEN KİŞİ HOCAOĞLU’DUR

Özkeçeci, açıklamasının devamında Hocaoğlu’na istifa çağrısında bulunarak, “Bakanımızın, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın ve Teşkilatlarımızın gece gündüz şehrimiz için çalıştığını ve Gazi Şehrimize “Nasıl daha iyi hizmet verebiliriz” anlayışı içerisinde olduklarını hepimiz bilmekteyiz. “Çamur at, izi kalsın” anlayışıyla siyaset yapanların bir arpa boyu yol alamayacakları kesindir. Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu hakkında ‘’istifa etmelidir’’ sözleri ise ayrı bir vahim durumdur. Yaptığı projelerle halkımızın nezdinde her zaman takdiri toplamış ve alkış almıştır. Asıl istifa etmesi gereken kişi başarısız olduğunu bile bile o koltukta oturan Sayın Oğuz Hocaoğlu dur. Yaklaşan kongresi nedeniyle gündemde kalmak için bizleri kendi oyununa alet eden İl Başkanını kınıyor, İYİ Parti seçmenlerinden ise kendi partisine faydası olmayan bu şahsa itibar etmemelerini bildirmek istiyorum” ifadelerine yer verdi. (NEVRE SARAÇ)

 

5.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin