SON DAKİKA: EYLEM HAZIRLIĞINDA OLAN TERÖRİSTLERİN PLANI NEYDİ? EL BOMBASI VE TABANCALARI ELE GEÇİRİLDİ! 3 TERÖRİST YAKALANDI!

SON DAKİKA: EYLEM HAZIRLIĞINDA OLAN TERÖRİSTLERİN PLANI NEYDİ? EL BOMBASI VE TABANCALARI ELE GEÇİRİLDİ! 3 TERÖRİST YAKALANDI!

Gaziantep’te, güvenlik güçlerinin “dur” ihtarına uymayıp kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanan Suriye uyruklu 3 şahsın üzerinde 2 el bombası ve 2 tabanca ele geçirildi.  Şahısların eylem hazırlığında olduğu düşünülüyor.

Konuya ilişkin Valilikten yapılan yazılı açıklama şöyle; " Şahinbey İlçemiz İstiklal Mahallesi 33 sokak üzerinde yapılan uygulama sırasında şüpheli durumdaki 33 S…… plakalı binek araç içerisindekilerin güvenlik görevlilerini fark ettiklerinde hızla uzaklaşmak istedikleri sırada ekip arabalarıyla önü kesilen araç kontrollü bir şekilde durdurulmuştur.

Durdurulan araç içindeki 3 şahsın koşarak araçtan uzaklaşmaları neticesinde yaşanan kovalamaca sonucu Suriye uyruklu oldukları anlaşılan şahıslar güvenlik görevlilerimizce yakalanmışlardır.
Yapılan üst aramalarında şahıslardan birinin üzerinde bel kemerine takılı el bombası yeleği ve bu yelek üzerinde (2) adet el bombası, diğer iki şahsın üzerinde (2) adet tabanca ele geçirilmiştir."

13.07.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin