SON DAKİKA: GAZİANTEP POLİSGÜCÜ NAMAĞLUP ŞAMPİYON! ALKIŞLAR POLİSGÜCÜ'NE!

SON DAKİKA: GAZİANTEP POLİSGÜCÜ NAMAĞLUP ŞAMPİYON! ALKIŞLAR POLİSGÜCÜ'NE!

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından 26-30 Aralık 2017 tarihleri arasında Alanya'da düzenlenen 2017-2018 Sezonu Erkekler Salon Süper Lig 2. Etap Maçları sona erdi. İkinci etap şampiyonluğunu ilan eden Gaziantep Polis Gücü Spor aynı zamanda namağlup ünvanını da korudu.

 

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından organizasyonu gerçekleştirilen 2017-2018 Sezonu Erkekler Salon Süper Lig 2. Etap Maçları tamamlandı. Şampiyonluk ipini göğüsleyen Gaziantep Polis Gücü Spor oynadığı 18 maçta 16 galibiyet 2 mağlubiyetle namağlup şampiyon olurken, Bolu Belediyesi Spor Kulübü İkinci, Nizip Belediyesi SK ise üçüncü oldu.

Son maçta Bolu hokey takımı ile 5-5 berabere kalan Gaziantep Polisgücü Hokey takımı 2017-2018 sezonu Şampiyonu oldu. Oynadığı 18 maçı da namağlup tamamlayan Gaziantep Polisgücü Hokey takımı şampiyonluk kupasını Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan'ın elinden aldı.2017-2018 Sezonu Erkekler Salon Süper Lig 2. Etap'ta oynanan son maçların ardından Kupa Töreni düzenlendi. Kupa Töreninde Şampiyon Gaziantep Polisgücü SK'nın kupa ve madalyalarını Federasyon Başkanı Sadık Karakan verirken İkinci Bolu Belediyesi SK'nın kupa ve madalyalarını Alanya GHSİM İlçe Müdürü Erdal Tamrak, Üçüncü olan Nizip Belediyesi SK'nın kupa ve madalyalarını ise Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaplan verdi. Polis Gücü Spor Başkanı Mehmet Kaplan elde edilen başarının tesadüf olmadığını uzun uğraşlar ve büyük emekler sonucu ortaya çıktığını ifade ederek Şubat ayında Avrupa’da gerçekleştirilecek olan Şampiyona ’da Polis Gücü Spor ’un Türkiye’yi temsil edeceğini ifade ederek “Amacımız Türkiye şampiyonluğu yanında Avrupa ve Dünya şampiyonluklarına da başarıyla ismimizi yazdırmaktır” dedi.

30.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin