SON DAKİKA: KENTİN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN ALİ GÜR'E ÜSTÜ KAPALI MESAJ! TEŞEKKÜR DAHİ ETMEDİLER!

SON DAKİKA: KENTİN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN ALİ GÜR'E ÜSTÜ KAPALI MESAJ! TEŞEKKÜR DAHİ ETMEDİLER!

4 yıl boyunca Gaziantep Üniversite Rektörlüğü görevini yürüten Prof. Dr. Ali Gür'ün yerine Rektörlüğe Prof. Dr. Arif Özaydın’ın atanmasının ardından siyaset, iş dünyası, bürokrasi ve basın camiasının önemli isimleri üstü kapalı mesajlar verdi. Yeni Rektör Özaydın’a kutlama mesajı yayınlayan birçok isim, eski rektör Ali Gür’e teşekkür dahi etmedi.

İŞTE YAPILAN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN

Gaziantep Üniversitesi @gaziantepUniv Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Arif Özaydın ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi @hkunv Rektörlüğüne atanan Prof.Dr.@TurkayDereli 'yi tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

MİLLETVEKİLİ SERMET ATAY

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Arif Özaydın beyi kutluyorum.Yeni görevinde başarılar diliyorum. Umuyorum ve geçmiş hatalardan ders alınır! Şehir ile üniversite barışık olur, akademisyeni ile ögrecisiyle mutlu ve uyumlu olur. Şehir ile üniversite arasındaki uyumsuzluk ortadan kalkar. Aynı zamanda öğrencisi ile akademik kadro ile uyumlu bir yönetim sergilenir. Her kesimi kucaklayan, kimseyi ötekileştirmeyen öğrencisi ile hocası ile mutlu ve uyumlu bir üniversite temenni ediyoruz..

MİLLETVEKİLİ AHMET UZER

Gaziantep Üniversitesi @gaziantepUniv Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Arif Özaydın ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi @hkunv Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. @TurkayDereli Hocalarımızı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

MİLLETVEKİLİ MEHMET ERDOĞAN

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın Eğitim camiamıza hayırlı olsun.

MİLLETVEKİLİ MÜSLÜM YÜKSEL

Gaziantep Üniversitesi @gaziantepUniv Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Arif Özaydın hocamızı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum.

ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TAHMAZOĞLU

Gaziantep Üniversitesi (@gaziantepUniv) Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Arif Özaydın ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi (@hkunv ) Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Türkay Dereli Hocalarımı tebrik ediyorum. Her iki değerli hocama da görevlerinde başarılar diliyorum.

ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI RIDVAN FADILOĞLU

Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Arif Özaydın atanmıştır. Kendisini tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.

AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Arif Özaydın ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. @TurkayDereli 'yi tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum

GÜNEYDOĞU GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI VE BASIN YAYIN GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ORHAN KIZILASLAN

Cumhurbaşkanlığı kararıyla Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof.Dr. Arif Özaydın ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (@hkunv ) Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Türkay Dereli'ye yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

24.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin