SON DAKİKA: KÜRŞAT MİCAN'A SİLAHLI SALDIRI!

SON DAKİKA: KÜRŞAT MİCAN'A SİLAHLI SALDIRI!

Sultanbeyli'de Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican’ın içinde bulunduğu otomobil, trafik ışıklarında otomobilleriyle önlerini kesen kişiler tarafından silahla tarandı. Saldırıda otomobile 9-10 kurşun isabet ederken Kürşat Mican ile şoförü saldırıdan yara almadan kurtuldu. Konuya ilişkin BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin yaptığı açıklama; "Genel Başkanımız Mustafa Destici, "İnanıyorum ki saldırının failleri ve arkasındaki güçler emniyet teşkilatımızın titiz çalışmasıyla en kısa sürede tespit edilecek ve kanun önüne çıkarılacaktır." dedi.
Alperen Ocakları Vakfımızın Genel Başkan Yardımcısı Kürşat Mican'a yapılan saldırıyı şiddetle lanetlediğini belirten BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Alperen Ocakları Vakfımızın Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Temsilcisi dava arkadaşımız Kürşat Mican'a yönelik bu gece İstanbul Sultenbeyli'de kahpece gerçekleştirilen silahlı saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Saldırıdan yara almadan kurtulan Kürşat Mican ve yanındaki dava arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum." ifadelerini kullandı. Genel Başkan Destici, "Bu saldırılar Türk İslam Ülkücüsü Alperenleri devletine, vatanına ve milletine hizmet ülküsünden geri durduramayacaktır. Bu ve buna benzer kahpe saldırılar provokatör amaçlıda yapılmış olabilir. Buna karşı dikkatli olacağız. Sağduyuyu asla elden bırakmayacağız. Ülkemizi karıştırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Asla ve asla provokasyonlara gelmeyeceğiz. İnanıyorum ki saldırının failleri ve arkasındaki güçler emniyet teşkilatımızın titiz çalışmasıyla en kısa sürede tespit edilecek ve kanun önüne çıkarılacaktır"

Alperen Ocakları Genel Başkanımız Murat Aslan'ın açıklaması; "Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanımız ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Kürşat Mican’ın aracı Sultanbeyli İlçe Başkanlığımızın programı sonrası aracı seyir halindeyken başka iki araçtaki kimliği belirlenemeyen şahıslar tarafından kurşunlanmıştır. Araçta bulunan Kürşat Başkan ve yanındaki kardeşimiz Allah’a çok şükür yara almadan kurtulmuşlardır. Bu kahpe ve haince saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyor faillerinin bir an önce tespit edilerek olayın aydınlatılmasını ve en ağır şekilde cezalandırılmasını bekliyoruz. Başta Kürşat Mican olmak üzere ailesine camiamıza geçmiş olsun. BBP Gaziantep İl Başkanı İhsan Kaya ile Alperen Ocakları Gaziantep İl Başkanı Tuncay Uzdilli, yapılan saldırıdan dolayı camiaya geçmiş olsun, dileklerinde bulundu. 

9.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin