SON DAKİKA: NAKSAN Davasından: Ölmekten değil felç olmaktan korkuyorum

SON DAKİKA: NAKSAN Davasından: Ölmekten değil felç olmaktan korkuyorum

15:45 -Mahkeme heyeti Taner Nakıboğlu ve Cahit Nakıboğlu’nun tutukluğunun devamına karar verdi.

 14:50- Taner Nakıboğlu ise savunmasında, tanık ifadeleri ile FETÖ bağının olmadığının ortaya çıktığını söyledi. Taner Nakıboğlu, "İl mütevellisinde yer alan İsrafil Çalışkan tanık olarak ifade verdi. Benim İl Mütevellisinde olmadığımı söyledi. Hakkımda ve hakkımızdaki iddialar tamamen belgesiz ve tanık ifadesi olmayan iddialardır. Bu nedenle tahliyemi ve beraatimi istiyorum" dedi. 

14:30- Savunmasını yapan Cahit Nakıboğlu, savunmasında FETÖ ile bağı olmadığını ve FETÖ'nün para kasası olmadıklarını tam tersine babadan, dededen kalan arsaları satıp şirkete finans desteği sağladıklarını söyledi. Cahit Nakıboğlu, "14 çeşit hastalığım var. Damarlarım tıkalı. By-Pass olmam gerekiyor. Ölmekten değil felç olmaktan korkuyorum. Büyük oranda felç riskim var" dedi. 

13:30 -NAKSAN Davasının 2. gününde tanık beyanlarının ardından Taner ve Cahit Nakıboğlu'na söz verildi. Her iki sanıkta tahliye ve beraatlarını talep etti. Duruşma savcısı zanlıların tutukluluk hallerinin devamını istedi. Mahkeme heyeti birazdan kararını açıklayacak. 

NAKSAN Davasında savcı mütaalasını verdi. Savcı, mütaalasında şok talepte bulundu. 

21.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin