Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e ödül 

Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e ödül 

Başarılı Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e Bir ödül daha verildi. Ödülü ise Cevdet Yıldırım Başkan Tarafından verildi. Ödül Töreninden sonra yapılan konuşmalar ise:

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı, Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, Türk ve Türk Dünyasına gönül verip ve bu uğurda ki büyük çabalarınızdan, göstermiş olduğunuz azim ve mücadeleden dolayı Usta Gazeteci ve Kral Gazeteci Abdullah Yiğit `e teşekkür ederiz.

Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu olarak Sayın Kral Gazeteci Abdullah Yiğit `e Türk ve Türk Dünyasına vermiş olduğu Büyük çabalarından dolayı Plaketini takdim ettik.

Yiğit, "Bu ödülü bana layık gören Çok Sevdiğim Değerli Büyüğüm Abim Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Gaziantepli İş Adamı Sayın Cevdet Yıldırım Başkan abime teşekkür ediyorum. Biz Türk ve Türk Dünyasına her zaman gazeteci olarak hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

14.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin