VALİ GÜL’DEN ‘BİR BUKET KEK’ ÖVGÜSÜ

VALİ GÜL’DEN ‘BİR BUKET KEK’ ÖVGÜSÜ

Gaziantep’te yaklaşık bir buçuk yıl önce kurulan Bir Buket Kek isimli işletme, girişimciliği ile kendinden söz ettiriyor. Gaziantep Valisi Davut Gül de İşletme sahibi İbrahim ve Pınar Karapirli çiftini ziyaret ederek girişimciliklerini ve e-ticaret başarılarını örnek gösterdi.

Gaziantep’in ilkleri arasında yerini alan Bir Buket Kek işletmesi ‘yenilebilir çiçek fikriyle Vali Davut Gül’den de tam not aldı. Vali Gül’ün ziyaret ettiği İşletme sahibi İbrahim ve Pınar Karapirli çifti işletmeye ilişkin gazetemize bilgiler verdi. Bir Buket Kek İşletme sahibi İbrahim Karapirli, yaklaşık 17 ay önce böyle bir mekanın açılışına imza attıklarını belirterek, “Bir Buket Kek’i aile işletmesi olarak kurduk. Gaziantep’te kuruyan çiçekler yerine yenilebilir çiçekler sunmanın daha çok ilgi uyandıracağını düşündük ve işletmeyi kurduktan sonra da fikrimiz çok beğenildi. İnsanlar artık yenilebilir hediyeler sunmayı tercih ediyorlar. Hem lezzetli hem şık hediyeleri kendi ürettiğimiz çikolatalarımızla vatandaşlara sunuyoruz. Çalışan vatandaşların hediye gönderme problemini ortadan kaldırmak için bir web sitesi tasarladık. Ürünleri ev hanımları da çalışan kişiler de rahatça sevdiklerine hediye edebilsin istedik” dedi.

YENİLEBİLİR LEZZETLİ ÇİÇEKLER

İşletmeye ilginin büyük olduğunu belirten Karapirli, “Gaziantep’in bu alanda böylesi kaliteli lezzetler konusunda biraz eksik kaldığını düşünüyoruz. İşletmemize olan yoğun ilgi de yenilebilir çiçeklerimizin lezzetinden kaynaklanıyor. Valimiz Davut Gül, işletmemizi ziyaretiyle bizleri onurlandırdı. Hem yenilikçi bir fikirle hem de çağa ayak uydurarak oluşturduğumuz www.birbuketkek.com isimli web sitemizle binlerce insanı yenilebilir çiçeklerle buluşturduk. Önümüzdeki süreçte geniş ürün yelpazemizle hizmetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. (NEVRE SARAÇ)

 

10.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin