YUKARIBAYIR SAKİNLERİNE MÜJDE

YUKARIBAYIR SAKİNLERİNE MÜJDE

 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından Yukarıbayır Mahallesine yaptırılan sosyal tesisin inşaat çalışmalarını inceledi.

Her mahalleye bir sosyal tesis yaptırmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yukarıbayır Mahallesine yapılan sosyal tesis çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

HER MAHALLEYE BİR SOSYAL TESİS

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek bir sosyal tesis ve taziye evi inşaa ettiklerini belirterek, “Her mahallemize bir sosyal tesis çercevesinde  Yukarıbayır Mahallemize sosyal tesis ve taziye evi inşaatımız başladı.  Burayı da yakın bir zaman içerisinde tamamlayacağız. Burada boş alan olmaması nedeniyle sosyal tesisi ve taziye evi yapım çalışmalarımız geçikti. Maalesef bu mahallemizde sosyal donatı, park ve okul  alanı bırakılmamıştı. Yukarıbayır Mahallesi bizim için önem taşıyan mahallelerimizden birisİ, biz de bu çercevede evleri kamulaştırıp yıkarak sosyal tesis için alan açtık. Sosyal tesisi inşaatına başladık. Birkaç ay içerisinde de vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Sosyal tesismizin Yukarıbayır Mahallemize ve Şahinbey’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Yukarıbayır Mahalle Muhtarı Hacı Yıldız, uzun süredir mahalleye sosyal tesis yapılmasının özlemini çektiklerini belirterek, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, sosyal belediyeciliği her alanda olduğu gibi Yukarıbayır Mahallesi’nde de hissettirdi. Yıllardır özlemle beklediğimiz sosyal tesisin çalışmaları başladı. Bu anlamda Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine böyle güzel bir tesisi mahallemize kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum” dedi.

11.07.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin